Treść opublikowana przez przemus1000d
-
Głośniki przód
Witam podczas jazdy samochodem przestały mi grać wszystkie głośniki z przodu z tylu działają czy wie ktoś gdzie sa bezpieczniki bądź wiecie jak to naprawić ?? Audi a4 b8 2009 mmi 3G+
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Wpisz sobie w Google i tam masz wszystko dokładnie opisane
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Ja jestem z nich bardzo zadowolony super świecą w nocy a po drugie jak z daleka jedziesz to widać Że światło jest niebieskie ?? Najlepsze według mnie to sa osram cool blue intense 6000k
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Zwykła s Line taka mam dokładkę
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Polift był inny
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Zderzak s-Line
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Tak trzeba pościć inna wiązkę
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Ja mam manuala i pedalbox działa super polecam każdemu
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
wkrótce montaż HIGH BEAM ASSIST audi lane assist elektryczne wspomaganie polift
-
Pomoc numer części
Wyślij link do tego forum jak byś mógł
-
Pomoc numer części
Witam potrzebuję numer części elektrycznego wspomagania do Audi A4 B 8 quatro Lift I moje pytanie brzmi czy da się wymienić setvotronik na elektryczne wspomaganie ??
-
gasnące ledy
Ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
gasnące ledy
Czy ktoś wie jak zakodować lampy żeby się gasiły podczas kierunku tak jak na filmiku ?? poproszę o pomoc??
-
audi drive select
Daj do siebie telefon to zadzwonię i pogadamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
audi drive select
Ok dzięki bardzo za pomoc a słuchaj jak ustawić ze jak gaszę auto i zapalam to żeby się na tym samym zapalało ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
audi drive select
ok a gdzie to zmienic jakis dokładniejszy opis w którym sterowniku ???
-
audi drive select
witam czy ktoś wie jak zrobić żeby w audi drive select chodzi mi o przycisk gdy odpalam samochód wskakuje na auto a mi chodzi zeby wskakiwało na to co sobie ustawie czyli mam cofort gasze auto ,zapalam i zeby było comfort czy ktoś ma może kodowanie bądż adaptacje . wiem ze można to jakoś ustawić pomóżcie
-
Gasnące się ledy podczas kierunków
ok bardzo ci dziękuję za pomoc
-
Gasnące się ledy podczas kierunków
Jak zrobić żeby podczas migających ledów ledy przygasały ?? Ktoś ma jakieś kodowanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Jak zrobić żeby led się mocniej przygasał podczas włączenia kierunku ?? Ktoś pomoże Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Światła autostradowe ??
To ja też wiem ale powiedz mi jakie zakodować jakieś dane wytyczne ??? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Światła autostradowe ??
Witam piszę do was w sprawie świateł autostradowych na jakiej zasadzie to działa bo widzę że w sterowniku zero dziewięć jest ta opcja do włączenia ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Albo z a6 c7 albo a8 ale już nie pamietam ale extra się preEntuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Z a8 pasują idealnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk