Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemus1000d

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemus1000d

  1. Witam podczas jazdy samochodem przestały mi grać wszystkie głośniki z przodu z tylu działają czy wie ktoś gdzie sa bezpieczniki bądź wiecie jak to naprawić ?? Audi a4 b8 2009 mmi 3G+
  2. Wpisz sobie w Google i tam masz wszystko dokładnie opisane
  3. Ja jestem z nich bardzo zadowolony super świecą w nocy a po drugie jak z daleka jedziesz to widać Że światło jest niebieskie ?? Najlepsze według mnie to sa osram cool blue intense 6000k
  4. Zwykła s Line taka mam dokładkę
  5. Tak trzeba pościć inna wiązkę
  6. Montaż licznika a5 polift eco mode i doposażenie w kamere cofania Super efekt polecam każdemu
  7. Ja mam manuala i pedalbox działa super polecam każdemu
  8. wkrótce montaż HIGH BEAM ASSIST audi lane assist elektryczne wspomaganie polift
  9. Wyślij link do tego forum jak byś mógł
  10. przemus1000d opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam potrzebuję numer części elektrycznego wspomagania do Audi A4 B 8 quatro Lift I moje pytanie brzmi czy da się wymienić setvotronik na elektryczne wspomaganie ??
  11. przemus1000d odpowiedział(a) na przemus1000d temat w Audi A4 B8
    Ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. przemus1000d opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy ktoś wie jak zakodować lampy żeby się gasiły podczas kierunku tak jak na filmiku ?? poproszę o pomoc??
  13. Daj do siebie telefon to zadzwonię i pogadamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Ok dzięki bardzo za pomoc a słuchaj jak ustawić ze jak gaszę auto i zapalam to żeby się na tym samym zapalało ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. ok a gdzie to zmienic jakis dokładniejszy opis w którym sterowniku ???
  16. przemus1000d opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    witam czy ktoś wie jak zrobić żeby w audi drive select chodzi mi o przycisk gdy odpalam samochód wskakuje na auto a mi chodzi zeby wskakiwało na to co sobie ustawie czyli mam cofort gasze auto ,zapalam i zeby było comfort czy ktoś ma może kodowanie bądż adaptacje . wiem ze można to jakoś ustawić pomóżcie
  17. ok bardzo ci dziękuję za pomoc
  18. Jak zrobić żeby podczas migających ledów ledy przygasały ?? Ktoś ma jakieś kodowanie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Jak zrobić żeby led się mocniej przygasał podczas włączenia kierunku ?? Ktoś pomoże Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. To ja też wiem ale powiedz mi jakie zakodować jakieś dane wytyczne ??? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Witam piszę do was w sprawie świateł autostradowych na jakiej zasadzie to działa bo widzę że w sterowniku zero dziewięć jest ta opcja do włączenia ?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Albo z a6 c7 albo a8 ale już nie pamietam ale extra się preEntuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Z a8 pasują idealnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.