Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafalski_4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafalski_4

  1. rafalski_4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Posiadam Audi A4 B5 1.9TDI 110km. Chciałbym co jakiś czas zerknąć w komputer, czy nie ma błędów, usunąć błąd airbag, itp. Ogólnie mówiąc chciałbym kupić kabelek do laptopa i oprogramowanie. Nie będę używał tego zawodowo, nie jestem jakimś profesjonalistą, itp. Czy możecie polecić jakieś zestawy? Dodam, że nie chcę wydać na to zbyt dużo pieniędzy. Patrzyłem na allegro i znalazłem coś za 80-100zł, ale kompletnie nie znam się na tym. Znalazłem takie nazwy VAGów: Polski VAG, GMTool, AlfaDiag, FiatEcuScan, MultiEcuScan, ale kompletnie nie wiem czym one się różnią. Czytałem coś o nich i w sumie jakiegoś porównania znaleźć nie mogę ;/
  2. Całkiem odcina
  3. Wymieniłem filtr paliwa. Paliwo z filtra spuściłem do czystej butelki i na dnie była jakaś dziwna substancja (podobna do żółtka z jajka), która nie mieszała się z paliwem. Postanowiłem wyczyścić cały bak i zalać go od nowa świeżym paliwem. Niestety problem powrócił. Czy może ktoś mi wytłumaczyć, na czym polegają logi dynamiczne? Nie znam tego stwierdzenia.
  4. 1,5 roku temu
  5. Witam Od kilku dni mam problem ze swoim audi A4 B5 1.9 tdi 110km. Podczas jazdy, potrafi przerwać. Wygląda to tak, jakby odcinało paliwo na chwilę i odpala "na pych". Dzisiaj się poważnie przestraszyłem, bo w ciągu 10 sekund przerwało 3-4 razy. Dodam, że nie mam problemu z zapalaniem ani samochód nie jest słabszy. Czy miał ktoś może podobny problem lub może naprowadzić co to może być? Podpinałem komputer do samochodu i nie wykryło żadnych błędów. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
  6. Witam. Jestem nowy na forum, wiec pasuje się przywitać. Nazywam się Rafał i niedawno stałem się posiadaczem Audiczki A4 B5 1,9 TDI 110KM. Mam w nim jakiegoś pilota do zamka centralnego no-name oraz kluczyk bez pilota. Drzwi się zamykają, ale szyby już nie. Po zamknięciu samochodu kluczykiem i "przytrzymaniu" szyby się zamykają. Dodatkowo nie mam w nim alarmu. Chciałbym założyć do niego alarm i żeby pilot był razem z kluczykiem (scyzoryk). Co muszę zrobić? Czy muszę kupować nową centralkę, sterownik, czy wystarczy kupić scyzoryk, zaprogramować pilota i wyfrezować grot? Proszę o jakieś wskazówki, bo zbytnio się na tym nie znam. Dodam, że nie wiem czy mam oryginalny zamek centralny. Pozdrawiam Rafał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.