Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zapole17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z tym czujnikiem mi chodziło bo niby na kanale 49 jest temperatura płynu chłodzącego a na 51 bloku silnika. Ale tez były inne teorie w internecie. Moje pytanie głównie dotyczyło tej temperatury na kanale 51 bo z tego co czytałem niektórzy maja tam stałe 90 stopni
  2. Witam. Mam pytanie odnośnie a4 b5 1.6 ADP. Przed wymianą króćca płynu chłodniczego silnik potrafił zagrzać się do około 95 stopni na blacie, klimatronik pokazywał 93/94 na kanale 51. Teraz temperatura na blacie pokazuje równe 90, a klimatronik podczas postoju nawet 97 stopni. Trochę czytałem już w internecie o tym i dużo jest opini, żeby kanałowi 51 nie ufać. Dodam, ze na kanale 49 mam 0 co pewnie oznacza odpięty czujnik. Oleju nie ubywa, płynu też, pod korkiem nie ma masła. Co myślicie na ten temat? Niedługo wymiana oleju i przy okazji filtrów wiec wymienię od razu termostat
  3. Witam, mam następujący problem. Kilka dni temu mechanik wymieniał króciec płynu chłodzącego bo ubywało płynu, teraz zauważył, że jeszcze troche cieknie w innym miejscu, ale nie o to chodzi. Wczoraj wracając z pracy temperatura była prawie 95 stopni, zgasiłem auto, odpaliłem i wskaźnik pokazywał już 90, pomyślałem, że to chwilowe "zawieszenie" czujnika/wskazówki. Lecz niestety dzisiaj temperatura była znowu wyższa niż 90 (klimatronik pokazywał 92-94 stopnie). Sprawdziłem olej i było niewiele ponad połowe bagnetu, troche sie przeraziłem bo do tej pory nie brał mi praktycznie wgl oleju. Od wymiany do wymiany nie ubywało więcej niż 200ml. Pod korkiem oleju było delikatne masełko, lecz mogło to być spowodowane krótkimi przebiegami jakie codziennie wykonuje, ale pojeździłem troche i masło znikło, lecz temperatura jest nadal wyższa. Pierwsza diagnoza to, że płyn nie dociera "w pełni" do głowicy i tam się robią puste miejsca, przez co temperatura jest większa,ale pozostaje znaczny ubytek oleju. Jakie rozwiązanie teraz możecie polecić? Remont silnika? jeśli tak to jakie koszta całkowite (proszę o podanie nawet orientacyjnych kwot) Wymiana silnika?
  4. Witam, proszę o pomoc. Mam a4 b5 96 rok, w którym jest zamontowana pompa centralnego zamka z dwoma wejściami (oznaczenie A), chciałem zrobić "otwieranie z pilota" poprzez zamontowanie pompy z polifta, lecz problemem są 3 wejścia w poliftowej pompie i inne kostki. Jest jakiś sposób na otwieranie z pilota oprócz wpinanie chińczyka? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.