Treść opublikowana przez maciekzet
-
brak hamowania- pedał w podłodze
Koledzy bardzo proszę o pomoc, mianowicie pojawił się problem z hamulcami, w trakcie spokojnej jazdy po mieście przy przyhamowaniu pedał wszedł w podłogę i auto nie hamowało musiałem zrobić unik na drugi pas żeby nie wjechać w auto przede mną, po czym pedał wrócił do góry i działał normalnie przez następne 15 minut, potem znowu zrobiło się to samo po czym znowu działał normalnie. Czy polecilibyście kogoś na terenie Łodzi kto mógłby się tym zająć?
-
ślizgające sprzęgło - proszę o pomoc
Witam, wczoraj w trasie pojawił się problem w takiej postaci iż na 4 i 5 biegu przy mocnym wciśnięciu gazu obroty gwałtownie rosną a auto nie przyspiesza, dopiero po chwili. Sprzęgło co prawda było nieco zużyte i wcześniej takich objawów nie było, ale ok 2 miesiące temu zrobiłem mapę na 180km i 390nm ze 143km i to chyba dobiło sprzęgło.... w kwestii doboru sprzęgła nie mam pojęcia i prosiłbym o sugestie jakie należałoby zamówić sprzęgło i czy jest w Łodzi ktoś godny polecenia aby je wymienić i gdzie zamówić sprzęgło?? Auto jest z 2011 roku z manualną skrzynią. Bardzo proszę o pomoc
-
ślizgające sprzęgło
Wydaje mi się że dwumas nie daje objawów zużycia ale też znawcą nie jestem, pytanie kto by to rzetelnie w Łodzi zrobił .. ale dzięki za odpowiedź!
-
ślizgające sprzęgło
Witam, wczoraj w trasie pojawił się problem w takiej postaci iż na 4 i 5 biegu przy mocnym wciśnięciu gazu obroty gwałtownie rosną a auto nie przyspiesza, dopiero po chwili. Sprzęgło co prawda było nieco zużyte i wcześniej takich objawów nie było, ale ok 2 miesiące temu zrobiłem mapę na 180km i 390nm ze 143km i to chyba dobiło sprzęgło.... w kwestii doboru sprzęgła nie mam pojęcia i prosiłbym o sugestie jakie należałoby zamówić sprzęgło i czy jest w Łodzi ktoś godny polecenia aby je wymienić ?? Auto jest z 2011 roku z manualną skrzynią. Bardzo proszę o pomoc
-
Aktywacja zestawu głośnomówiącego
Witam! Czy ktoś udzieliłby mi informacji czy jest możliwość aktywacji tej opcji? przycisk telefonu na panelu deski jest, jednak po kliknięciu widnieje napis ''telephone is not installed''. Auto jest z 2011 roku ale nie ma opcji nawigacji w systemie MMI
-
Powerbox na 170 hp czy warto?
Witam, czy zakładał ktoś moze powerboxa na 170 koni w 2.0 tdi seria 143 konie? czy ''gra warta swieczki''?
-
Przyciemnianie szyb
Orientujecie się gdzie w Łodzi dobrze przyciemniają szyby w audi?
-
Przypalone sprzęgło
Bez dwumasy sie nie obejdzie?
-
Przypalone sprzęgło
Witam, kilka dni temu w moim aucie siostra wyjeżdzając na podziemnym parkingu pod góre wg mnie mocno przypalila sprzęgło, w aucie pojawił się ostry nieprzyjemny zapach.. Od tego momentu przy ruszaniu i przy zmianie biegów silnik łapie bieg'' bardzo wysoko'' tzn jak już sprzęgło jest prawie puszczone. przy większych prędkościach chyba tak mocno tego nie czuć, ale czy można tak jeździć bez konsekwencji czy powinno się coś z tym zrobić? Bo jeśli chodzi o wymianę to mam nadzieję ze samo sprzęgło. Dzięki za pomoc z góry
-
Chip tuning 2.0 tdi 143KM - łódź
to żem się uśmiał.. Co masz na myśli?
-
Chip tuning 2.0 tdi 143KM - łódź
Witam , posiadam a4 b8 z 2011 roku i mam zamiar podnieśc moc silnika dlatego mam do was pytanie czy polecicie kogoś w Łodzi do zrobienia chiptuningu? A z drugiej strony chciałem się spytać czy założenie takiego chipa może mieć jakieś negatywne konsekwencje dla auta/ silnika ? Pozdrawiam