Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krim955

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam pytanie mianowicie chcialem podlaczyc galke zmiane biegow zeby swiecila mam w niej zarowke no i jak kabelki styknelem zrobilo sie zwarcie a co za ty poszlo zegary ktore dzialaja na odwrow to znaczy jak wylacze swiatla to zegary swieca normalnie a jak wlacze swiatla to juz nie podswietla mi licznika dodam jeszcze ze sprawdzilem bezpieczniki przekazniki co moze byc nie tak? I jak moge temu zaradzic
  2. wlasnie problem jest taki ze nie moge filmiku dodac nie wiem jak wsumie na forum tu dodac a powiem tyle ze nie kopci korek po odkreceniu nie skacze mocno i delikatnie para leci z wlewu od oleju a z tlumika leci woda z osadem czarnym nie olejem
  3. wlasnie ze nie mam dlugo 2-3 miechy dziwie sie bo ma maly przebieg 175 tysi i sprawdzone to jest nie ma innej opcji tylko pierscienie ? bo kumpel mi mowil ze to moze byc przez odme ktora przepuszcza olej ale nie wiem nie znam sie
  4. na to wyglada ale czym to moze byc spowodowane
  5. witam mam problem z audi a4 a wiec w osstatnim czasie odczulem spadek mocy i pozera dosc duzo oleju bo na jakies 500-800 km 1 litr dodam jeszcze ze auto nie kopci ani nie ma zadnych plam po calej nocy stania pod domem zauwazylem tez olej w rurkach od odmy i od przepustnicy nie wiem czzy gdzies zalega czy co jechalem tez wczoraj nad moze to zrobilem 400 km jak dodalem full gazu na 5 biegu zakopcil raz na niebiesko ale tylko raz puscil dymek a pozniej juz przez te 400km nic zero dymku dodam ze jak chce mocno prztyspieszyc to nie zabardzo wchodzi na obroty i czuc lekkie szarpanie pomoze ktos ? mam nadzieje ze to nie pierscienie a odma albo cos nie groznego go niechce 3 kola pakowac w naprawe pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.