Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bolo28

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. bolo28 odpowiedział(a) na bolo28 temat w 1.9TDI
    no własnie nagrywałem kilka filmików i na kazdym to samo wiedziałem ze bedzie problem bo nie słychac tak jak na zywo
  2. bolo28 odpowiedział(a) na bolo28 temat w 1.9TDI
    jutro pojade na komputer zrobic logi i nagram filmik na filmiku nie słychac az tak bardzo jak na żywo, proponuje od 22 sekundy a logów jeszcze niestety nie zrobiłem
  3. na zimnym tego "dzwonienia" nie słychac dopiero jak sie rozgrzeje do ok 70 stopni, odpala wszystko dobrze na zimnym i ciepłym w grupie 13 nie pamietam czy to było na + czy - w grupie 18 na luzie wszedzie 0 i na 23 tez ok ale nie pamietam parametrów
  4. tak własnie zastanawiam sie czy pompowtrysk mógłby tak jakby "dzwonić" ?? bo mam problem ze cos "dzwoni" w silniku na telefonie jak nagram jest to prawie nie słyszalne pasek micro był sciagany dalej to słychać myslalem ze cos z rozrzadu ale założylem stary i dalej to samo
  5. Witam audi a4 b7 1.9tdi grupa 013 1 – 0.49 2- 0.21 3- 1.12 4- 078 pytanie czy ten trzeci jest do wymiany jedni twierdza ze tak bo powinno być najbliżej zera drudzy ze jest wszystko ok bo jest w przedziale od -2.8 do +2.8 ????
  6. bolo28 odpowiedział(a) na bolo28 temat w 1.9TDI
    nie wpada w awaryjny i nie kopci
  7. bolo28 odpowiedział(a) na bolo28 temat w 1.9TDI
    ale przez "dziurkę" w dolocie nie było by słabsze auto??
  8. bolo28 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich w a4 b7 1.9tdi od długiego czasu mam problem podczas jazdy mniej wiecej 1800-2300 obr. przy dodaniu gazu słychać dziwne syczenie turbo było regenerowane dalej to samo egr zaślepiony, auto ma normalna moc, w aucie jest tez zmieniona mapa. Czy problem jest w tym ze zmieniona mapa inne daje doładowanie i to poprostu jest normalne ze tak to wszystko pracuje ?? Na postoju tego nie słychać
  9. bolo28 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich potrzebuje pomocy gdyż nie wiem co dzwoni w silniku pasek mikro był zdejmowany i dzwonienie nadal jest słyszane tak wiec alternator, pompa wspomagania, klima odpada, jest założony nowy rozrząd dodaje link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=Bv-8si9nYB8. Dodam ze z rana na zimnym silniku tego nie słychać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.