-
Syczenie turbiny ?
no własnie nagrywałem kilka filmików i na kazdym to samo wiedziałem ze bedzie problem bo nie słychac tak jak na zywo
-
Syczenie turbiny ?
jutro pojade na komputer zrobic logi i nagram filmik na filmiku nie słychac az tak bardzo jak na żywo, proponuje od 22 sekundy a logów jeszcze niestety nie zrobiłem
-
Analiza pompowtryskiwaczy b7 1.9 tdi
na zimnym tego "dzwonienia" nie słychac dopiero jak sie rozgrzeje do ok 70 stopni, odpala wszystko dobrze na zimnym i ciepłym w grupie 13 nie pamietam czy to było na + czy - w grupie 18 na luzie wszedzie 0 i na 23 tez ok ale nie pamietam parametrów
-
Analiza pompowtryskiwaczy b7 1.9 tdi
tak własnie zastanawiam sie czy pompowtrysk mógłby tak jakby "dzwonić" ?? bo mam problem ze cos "dzwoni" w silniku na telefonie jak nagram jest to prawie nie słyszalne pasek micro był sciagany dalej to słychać myslalem ze cos z rozrzadu ale założylem stary i dalej to samo
-
Analiza pompowtryskiwaczy b7 1.9 tdi
Witam audi a4 b7 1.9tdi grupa 013 1 – 0.49 2- 0.21 3- 1.12 4- 078 pytanie czy ten trzeci jest do wymiany jedni twierdza ze tak bo powinno być najbliżej zera drudzy ze jest wszystko ok bo jest w przedziale od -2.8 do +2.8 ????
-
Syczenie turbiny ?
nie wpada w awaryjny i nie kopci
-
Syczenie turbiny ?
ale przez "dziurkę" w dolocie nie było by słabsze auto??
-
Syczenie turbiny ?
Witam wszystkich w a4 b7 1.9tdi od długiego czasu mam problem podczas jazdy mniej wiecej 1800-2300 obr. przy dodaniu gazu słychać dziwne syczenie turbo było regenerowane dalej to samo egr zaślepiony, auto ma normalna moc, w aucie jest tez zmieniona mapa. Czy problem jest w tym ze zmieniona mapa inne daje doładowanie i to poprostu jest normalne ze tak to wszystko pracuje ?? Na postoju tego nie słychać
-
dziwny dzwięk silnika
Witam wszystkich potrzebuje pomocy gdyż nie wiem co dzwoni w silniku pasek mikro był zdejmowany i dzwonienie nadal jest słyszane tak wiec alternator, pompa wspomagania, klima odpada, jest założony nowy rozrząd dodaje link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=Bv-8si9nYB8. Dodam ze z rana na zimnym silniku tego nie słychać
bolo28
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta