Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mates08

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mates08

  1. czyli taki xcarlink np. powinien byc wystarczajacy?
  2. Z podłączeniem nie ma problemu, wszystko bez problemu?
  3. Witam! Mam w swojej audiunii radio concert I. Chciałbym mieć możliwość odtwarzania plików mp3, wiec noszę się z zamiarem kupna zmieniarki cyfrowej z wejściem USB. Znalazłem takie zmieniarki za ok 250 zł firmy Yatour i Xcarlink. Czy jest sens takie coś kupować? Jak z jakością odtwarzanych utworów? Myślałem też o transmiterze FM, ale stwierdziłem, że chyba ta zmieniarka to będzie lepszy pomysł. Proszę o jakieś opinie i porady
  4. Aha ok dzieki za info
  5. Znaczy wyważyć to i tak je wyważe tylko zastanawiałem się nad wymianą gumowych zaworków. Ale ok. tak zrobie. wywaze je tylko i przekładam. zastanawiam się jeszcze nad jakimiś fajnymi kołpakami 15 "
  6. Witam! Przy kupnie mojej niuni dostałem w gratisie komplet 2 kół zimowych na stalówkach. Mam pytanie. Czy przekładać je samemu na samochód i jezeli nie bedzie ściągało i nie będzie żadnych drgań to nic nie robic i jezdzic, czy moze lepiej jechac do warsztatu i po prostu profilaktycznie zdjąć opony z felg, przesmarować wymienic zaworki i wyważyc?
  7. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Koledzy i Kolezanki. Mam pytanie. W mojej b5 avant są już troszke rozciągnięte te górne gumki od siateczek na fotelach i nie wygląda to fajnie, gdyż siateczki wiszą. Czy jest jakiś sposób żeby je zdemontować? Chodzi mi o te boczne ramki plastikowe? Mógłbym wtedy wymienić sobie tą górną gumkę i by było wszystko wporząsiu. Próbowałem to podwarzać ale cos gdzies trzyma. Czy to jest na zatrzaskach czy raczej montowane na stałe?
  8. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    ok. pojezdze z kilka set kilometrów i zobacze. ale właśnie dobrze rozcieńczyłem bo 1:1 więc raczej powinno być dobrze. Tylko zrobiłem błąd bo do rozcieńczania tego litra użyłem zwykłej wody z kranu. To był błąd. Wiem powinieniem wlać destylowanej
  9. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Szybkie pytanie. Miałem niedawno wymieniany płyn g12. Został zrobiony na -32 stopnie. Ostatnio musiałem wymienic termostat i troche płynu mi sie wylało, więc dolałem do zbiorniczka 1 l nowego roztworu. Rozcieńczyłem go 0,5 l wody na 0,5 l koncentratu. na butelce była informacja ze 1:1 daje -36 stopni. Czy dobrze wszystko zrobiłem? Bo mam taki miernik za ok 10 zł i pokazuje mi po zaciągnięciu ze zbiorniczka -7 stopni. Aż nie chce mi się wierzyc w te wskazanie?
  10. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. mam wyłączone immo w mojej a4 b5, ponieważ miałem z nim problem. Na zegarach cały czas myga kontrolka od immo, ale auto bez problemu odpala. Mam pytanie? Bo ułamał mi sie oryginalny kluczyk, ale mam zapasowy tylko ze bez pastylki immo. Auto z niego odpala tylko boje sie zeby immo się kiedys nie uaktywniło bo wtedy go nie odpale. Czy jest taka mozliwość zeby immo przypadkowo się włączyło ? Czy raczej nie? Rocznik auta to 2000. Zegary 1/2 fis vdo
  11. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Właśnie jutro pojadę. Dzwoniłem do mechanika to mówi że może być jakiś zawór co steruje układem chłodzenia. Ze jest gdzieś w okolicach intercoolera I sprawa wyjaśniona. Wymieniłem ten zawór grzewczy sterowany podciśnienniem co znajduje sie między filtrem paliwa a zbiorniczkiem wyrównawczym. Poprawa nastąpiła, lecz dalej po osiągnięciu 90 stopni zbijało ją do 60 stopni. Okazało się po podpięciu do vaga ze temp. cieczy wynosiła 90 stopni, a sygnał podawany na czujnik, ktory steruje wskazówką licznika wynosił 30 stopni. Wniosek? Przy osiągnieciu temp. 90 stopni czujnik temp. licznika traci rezystancje i podaje na tablice złe dane. Narazie moge spokojnie tak jezdzic bo auto pracuje prawidłowo tzn. termostat itp. natomiast wymienie kiedy tylko czujnik zeby prawidlowo pokazywal mi wskazania na blacie. Podobno ten czujnik siedzi gdzies pod pompką vacum
  12. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Jak stoi tez rozgrzewa sie do 90 ale jak trzymam ja do 2500 tys
  13. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    ok czyli tak zostawic i nie zmieniac jak niektorzy radzą na zielony?
  14. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    no własnie gorące. aczkolwiek temp byla 90 plyn w zbiorniczku zimny a z kratek gorące powietrze. to jest dziwne no własnie gorące. aczkolwiek temp byla 90 plyn w zbiorniczku zimny a z kratek gorące powietrze. to jest dziwne nie mam vaga
  15. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Zmienilem termostat i dziwna sprawa. Ogolnie wymienialem tydzien temu zegary bo byly zepsute ale mniejsza o to. Wymienilem ten termostat i zlapal temp 90 i wszystko bylo ok. Dzisiaj natomiat zaczelo sie cos dziac. Osiagnal 90 stopni w czasie jazdy i pozniej raptownie wskaznik spadł na 70 i tak utrzymywal a po paru minutach znow podbil na 90 stopni ale waz gorny jak i plyn w zbiorniczku byl zimny. wlaczylem ogrzewanie i postanowilem sie nim przejechac. nagle temp spadla do 60 stopni i tak caly czas ja utrzymuje a waz zrobil sie goracy. czy to moze byc uszkodzony nowy termostat lub czujnik temp? termostat wahlera włożylem. w kroccu raczej dobrze go zlozylem bo najpierw wlozylem termo do bloku potem uszczelka i ustawilem termo tak zeby ten bolec w kroccu nie blokowal. Króciec do bloku wszedł idealnie, nic go tam nie blokowało. Co to może byc bo juz zaczynam głupieć
  16. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam od niedawna a4 b5. W zbiorniczku od wspomagania mam czerwony olej do wspomagania. Korek natomiast zielony. Ogolnie chcialem dolac troche plynu bo bylo juz w okolicy min. Z tego co wiem byla wymieniana pompa wspomagania. Po za tym wspomaganie pracuje bez zarzutow. Co robic?
  17. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Aha czyli musze jeszcze ten waz zsunac zeby odpowietrzyc? Dodatkowo? A ktory to będzie?
  18. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    górny jest jakby troszke cieplejszy od dolnego Jak najszybciej go wymienic? Spuscic plyn kranikiem w chlodnicy, odkrecic krociec od bloku, wymienic termost, wszystko poskladac i odpowietrzając musze temp na klimatroniku dac na full tak? I zaciagnac do ukladu troche plynu a potem odpalic silnik na otwartym korku zbiorniczka i sie odpowietrzy? dobrze bedzie?
  19. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    A wrazie odpięcia akumulatora nie powinno się nic stac? tzn immo sie nie uaktywni? prosze o odpowiedz
  20. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam ! Wymienilem zegary bo byly uszkodzone i tak. Temp. podczas jazdy ledwo wychyla sie ponad 60 stopni. Po przejechaniu dlugich dystansow chlodnica i przewod do zbiorniczka wyrownawczego robia sie cieple. Na climatronicu przy 28 stopniach tez goracym powietrzem to nie powala. Czy moze to byc termostat? Na vagu wyszlo ze temp. Po tej dluzszej trasie miala tylko ok. 62 stopni? Silnik to 1.9 ajm
  21. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Chyba immo 2
  22. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    A przy okazji zeby nie zakładac nowego tematu to mam jeszcze pytanko. Mam kluczyk scyzoryk. z otwieraniem bagażnika. i teraz tak. Chciałbym wymienić w pilocie baterie. Czy musze później zapamiętać kluczyk i jak to ew. zrobic najprościej bez podłączania pod vaga? Zegary wymienione na vdo. Znajomy wyłaczył mi immo i auto normalnie odpala. Tylko że immo jest wyłączone i mryga cały czas kontrolka od immo w czasie jazdy. Ale zaślepiłem kontrolkę i nic nie widać.
  23. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    ok dam znac jak będzie po wszystkim
  24. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Ok zamówilem. Ma byc sprawny. zobaczymy. Więc tak to czarne coś to ten czujnik satelitarny zegarka? I tak wyciągam mojego jaegera z 1/2 fisem, podpinam na to miejsce vdo z 1/2 fisem i elektryk sciąga mi te immo, koduje itd i będzie to działało? Poniżej link zamówionego vdo http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-lift-8d0920900m-europa-i6553370213.html#thumb/1 Tak, będzie działać. Jeśli masz trochę chęci i kabel obd to samemu można to zrobić. No własnie nie mam kabla obd. Mam stacjonarny komp. jak kupie laptopa to i kabel będzie. narazie kupiłem audiunie i chcę ją doszykować
  25. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Ok zamówilem. Ma byc sprawny. zobaczymy. Więc tak to czarne coś to ten czujnik satelitarny zegarka? I tak wyciągam mojego jaegera z 1/2 fisem, podpinam na to miejsce vdo z 1/2 fisem i elektryk sciąga mi te immo, koduje itd i będzie to działało? Poniżej link zamówionego vdo http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b5-lift-8d0920900m-europa-i6553370213.html#thumb/1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.