Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mates08

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mates08

  1. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    300 + przesyłka ale musze jeszcze zadzwonic i sie ugadac czy sprawny bo w opisie nic nie ma
  2. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Ok znalazłem taki sam licznik jak mój z 1/2 fis identycznie wygladający jak mój tylko że jest to licznik vdo. Ma tak samo wejście na 2 kostki zieloną i niebieską, tylko ze mój jaeger ma jeszcze takie cos czarnego u góry przykręcone i podłączone do licznika 3 pinową kostką, a ten vdo nie ma tego wogóle. Czy będzie to pasowało? Czy normalnie jak kupie ten vdo to po podłączeniu tylko zgranie immo i będzie działać tak jak mój jaeger? Bo tak to tak samo wygląda. 1/2 fis i wyswietlacze z zegarkiem i kilometrami na obrotomierzu i prędkościomierzu
  3. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Ok. Ale zalozmy ze chcialbym taki sam to bedzie pasował ten z literką r?
  4. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Musze wymienić w mojej a4 b5 2000 r. licznik z powodu uszkodzonego procesora. Mam licznik o numerze 8D0920900. Znalazłem natomiast identyczny wizualnie licznik tylko że o numerze 8D0920900R. Czy będzie działało czy jednak musze szukac licznika bez literki R?
  5. mam wlany czerwony. z takim juz ją kupiłem. więc nic nie zmieniam narazie i zostaje na tym płynie. dzięki
  6. w a4 b5 i a4 b6 wszędzie leje g00400m2 i nigdy nie miałem problemu ze wspomaganiem. na czym opierasz swoją wypowiedź? płyn g00400m2 jest następcą płynu g00200 i można go stosować zamiennie Czyli lać dalej ten czerwony i bedzie ok?
  7. No właśnie nie wiem czy czerwony to jest mineral czy syntetyk. wlany mam czerwony i boje sie zmieniac na iiny zeby mi pompy nie zajezdzilo
  8. Panowie! mam taki dylemat. Kupiłem 2 tyg. temu a4 b5 2000r. Korek od plynu wspomagania mam zielony a na zbiorniczku info zeby zalewac płyn g002000. Wlany do układu natomiast jest czerwony. Wspomaganie dobrze działa. Coo mam robić bo już się pogubiłem. Wymieniac na syntetyk zielony czy zostac na tym czerwonym mineralnym?
  9. mates08 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam! Zamierzam zamontować w moim aucie osłony pod silnik. Poszukuję osłon z zestawem spinek montazowych. Czy taki zestaw będzie w porządku? http://allegro.pl/oslona-silnika-skrzyni-passat-b-5-audi-a-4-spinki-i5052112622.html Czy nie bedzie problemów z montażem?
  10. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    ok. ale na full fis to musze później podłączyc pozostałe czujniki, bo przecież półfis nie ma większości informacji co pełny. Czyli tak. Ściągam immo, podłaczam dowolne zegary, jak działają to je montuje i co dalej musze zrobić z immo?
  11. mates08 odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Ok ale załóżmy że chciałbym założyć takie same jak mam. czyli 1/2 fis. i co wtedy? szukac vdo tak? A po zdjęciu tego immo naprawde bede mógł podłączac na próbe każde inne i samochód odpali? Czy później znów trzeba zakodować immo? Ok ale załóżmy że chciałbym założyć takie same jak mam. czyli 1/2 fis. i co wtedy? szukac vdo tak? A po zdjęciu tego immo naprawde bede mógł podłączac na próbe każde inne i samochód odpali? Czy później znów trzeba zakodować immo? A wogóle to szukałem takich z półfisem i ciężko dorwać jest takowe. Ciekawe czy wogóle opłacałoby sie naprawiać obecne zegary? Czy znacie jakies godne firmy zajmujące się kompleksową naprawą takich liczników?
  12. mates08 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Mam pewien problem. Kupiłem a4 b5 avant 1.9 tdi ajm 2000 rok. Mam problem z zegarami. tzn. wskaźnik temperatury ( czy zimny czy ciepły silnik) pokazuje cały czas 65 stopni. Wskaźnik paliwa przy połowie zapala rezerwe. Po właczeniu świateł widać jak wskazówki delikatnie minimalnie podnoszą się do góry. Robiłem test zegarów i niestety przyczyna tkwi w zegarach. Teraz tak: mam licznik z półfisem, predkościomierz wyskalowany do 260. nie mam woltomierza i wskaźnika tem oleju. Czy takie zegary opłaci się i da radę naprawić czy musze wymieniać na jakieś inne używki? Jeżeli tak to jakie? Wiem że immo jest wgrany w zegarach i elektryk zaproponował że zdejmie mi immo tak żebym mógł podłączyć sobie inne zegary na luzie i sprawdzić czy działają? Czy zda to wogóle egzamin?
  13. Witam wszystkich serdecznie! Mam na imie Mateusz. Stałem się od tygodnia szczęśliwym posiadaczem a4 b5 Avant

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.