Cześć, dla wielu jest to fajny bajer, ale ja od jakiegos czasu szukam sposobu żeby to wylaczyc. Mówie tu o dwoch czerwonych lampkach w podsufitce oswietlajacych panel srodkowy. Czy ktos wie czy mozna to zrobic jakos z poziomu menu ? Moze zielone ? A moze to kwestia rozmontowania panelu na podsufitce ? Z góry dzieki za podpowiedzi
Pierwsze Audi i juz wpadka. Kupiłem tego małego potworka 3 msc temu i okazuje sie ze chyba trzeba bylo szukac allroada w manualu. Czy ktoś ma pomysł jak ratować skrzynię która przy redukcji z 2, 1 dusi albo gasi silnik ? Obrotomierz po zatrzymaniu skacze w dół i w zaleznosci od tego jak dlugi jest skok samochod zgasnie albo nie, taka loteria.