Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamil Adaś

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sprawdze jeszcze raz wtyczke z filoteowym zapieciem reszta panowie jak mowie jeszcze jedno czy silniczek powinen tak ciezko chodzic? Jak odepne kostke zasilającą tą ostatnia i chwile poczekam to silniczek kręci tylko w jedna przez chwilę a potem padaka Więc panowie okazalo sie ze w plytce walniety byl przekaznik , nie wymienialem go, na allegro znalazlem silniczek o tych samych parametrach z plytka calosc 100 zl pozdrawiam
  2. Witam wszystkich ! Mam problem z moja cudowan audiczka b6 na nie śmiertelnym silniku 1.9 TDI , ostatnio przestaly dzialac szyby dziwnym trafem wszystkie naraz chcialbym jeszcze przypomniec ze jest to wersja z elektrycznymi szybami tylko z przodu , wiec wziąlem sie do roboty okazalo sie ze w obu drzwiach byly przetarte wiąski w slupkach wec izolacja i po strachu przez pierwszy tydzien cieszylem sie ze moje szyby znow lataja gora doł , po tygodniu nawalila szyba od kierowcy razem z zamkiem uznalem ze to pewnie znow wina wiazki wiec szczesliwym trafem udalo mi sie znalezc wiazke o takim samym numerze wszystko wrocilo do normy razem z lusterkami i zamkiem problem polega w tym ze szyba wciaz nie dziala podjąłem wiec dalsze działąnia bojowe tu sie zaczynala zabawa rozebralem silniczek jest sprawny i sprawdzony sprawdzalem takze napiecie na kostce nie znika i iskrzy plytka sterujaca nie ma zadnych zimnych lutow ani przepalonych przewodow chociaz nie wiem czy moze byc to wina przekaznika jedyne co zauwazylem ze gdy odlaczam sterownik szyby z silniczkiem i podlaczam je ponownie to silniczek ruszy ale tylko w strone do dolu i po chwili wylacza sie i nie dziala , co do przyciskow , przyciski prawej strony dzwi dzialaja wismienicie szyba smiga jak powinna wiec jestem w stuprocentach pewien ze nie jest to wina kostki moge jeszcze dodac ze przed wymiana wiazki poprzednia miala powazne przebicie i czy to nie moglo spowodowac spalenia plytki sterujacej prosze o pomoc (dodam ze silniczek sprawdzalem bez obciazenia nie byl wpiety do nagwintowanego gniazda podnoszenia szyby) jestem mlodym technikiem i bardzo mi zalezy zeby to zrobic samemu niestety brakuje mi juz pomyslow, w moim przypadku oddac autko do elektryka to wstyd proszę o pomoc z góry dziekuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.