Treść opublikowana przez Czarne Chmury
-
Problem z jednym światłem wstecznym, brak napięcia
Problem rozwiązany. Jednak w kostce nie łączyło choć miernik wskazywał napięcie. Pobierka gasła po momencie bo żaróweczka jest w niej słaba i FIS myślał że jest przepalona i nie podawał napięcia. Najlepiej sprawdzać taką żarówką jaka jest w lampie. Po podłączeniu bezpośrednio z kabla do szyny w lampie wszystko OK.
-
Problem z jednym światłem wstecznym, brak napięcia
No i lipa, wymieniłem obie żarówki na nowe i dalej nie świeci
-
Im bardziej cisnę, tym mniej pali
Powiedzcie mi jeszcze jaki kabel najlepiej kupić żeby to przestawić, bo jeszcze chciałem zmienić światła na "Nordic Countries/Denmark/Croatia/Baltic Countries without Bi-Xenon". Mam na myśli nie drogi ale dobry
-
Im bardziej cisnę, tym mniej pali
Pokazuje km/L. Że niby 85 galonów na 100 mil? Trza jechać do Arabii
-
Im bardziej cisnę, tym mniej pali
Witam, w moim B7 wskazania spalania są jakieś z kosmosu. Chwilowe spalanie na lekkim gazie 85L/100 przy pełnym bucie spada do ok 10L/100. Przegrzebałem forum ale nie znalazłem nic podobnego. Można to jakoś ustawić za pomocą interfejsu? I jeszcze jak moglibyście mi podpowiedzieć jaki kupić sobie interfejs bo świeżak jestem z Audi. Dzięki za odpowiedź, a jeżeli w złym miejscu pisze, przebaczcie
-
Problem z jednym światłem wstecznym, brak napięcia
Witam, problem polega na tym że nie świeci prawe światło cofania. styki przeczyściłem i nic. Wyciągłem ile mogłem wiązkę zza gumowej zaślepki na błotniku i odizolowałem trochcę kabelek po czym miernikiem przedzwoniłem do złącza żarówki i wszystko OK połączenie jest. Jeszcze wczoraj czasem zabłysła żarówka a miernik pokazywał ~12V ale po przyłożeniu probówki żarówka czasem błysła i zgasła albo w ogóle nie zaświeciła pomimo że miernik wskazywał że jest napięcie. Dziś już wskazuje falująco od 0 do ~5V a po podłączeniu probowki w bagażniku słychać było jak by styknięcia jak np. w przekaźniku ale żarówka nie zaświeciła. I nie wiem czy jest jakiś przekaźnik osobny do prawej lampy, czy wiązka gdzieś padła a jeżeli tak to jak ją sprawdzić albo jak się do niej dostać? Dodam jeszcze że teraz sprawdzałem i jak włączy się stacyjkę to na stykach żarówki jest ~12V i jak podepnie się probówkę to zaświeci mignie 2-3 razy i zgaśnie a napięcie spada do 0V. Po odłączeniu probówki napięcie wraca raz do 7V innym razem 9-10V ale probówka już nie zaświeci więcej aż do ponownego wyłączenia i włączenia stacyjki