Samsung19

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez Samsung19

1. Zima też swoje spalanie wciągnie gdyż używamy ogrzewania lub ogrzewania postojowego, wymiana filtra powietrza i paliwa powinno wymienia się przed zimą a najlepsze kapcie do tych aut to 215/45 lub 215/50 i 225/45 , kolego nie licz z komputeta tylko licz od dystrybutora z dytrybutora dobrze policzysz a komp z auta zawsze oszukuje.

2. W dniu 28.11.2017 o 22:40, Matikops napisał:

U mnie dpf mial prawie 120g, ostatnio zapalila mi sie kontrolka, ale po paru km zgasla. Postanowilem nie ryzykowac i czekac az auto stanie. Kupilem zamiennik za 900 zl, stary dpf sprzedalalem za 650 zl. Przy okazji wymieniono mi tez ten waleczek w pompie oleju. Dpf to bubel, ale skoro kupilem swiadomie auto z tym filtrem no to skoro nadszedl czas wymiany to wymienilem. Gdybym mial cos uszkodzone to wywalenie dpfa nie naprawiloby mi tej usterki.

Prawidłowe podejście ??, teraz ma wejść taka ustawa że stacje diagnostyczne będą sprawdzać czy dany samochód ma DPF , a jak jest wycięty to przegląd nie przejdzie.

3. W dniu 12.02.2018 o 20:19, RobsonSNC napisał:

Coraz to nowsze i bardziej tluste fury przyjezdzaja!emoji2.png
    Az wstyd sie pokazywac B6-stka!emoji28.png
    Ale gdybys sie kiedys zdecydowal,@Gac3k,to daj wczesniej znac,zgarniesz mnie po drodze.emoji4.png
    Polecimy Twoja,bo moja do Twojej to,,bieda edyszyn".emoji6.pngemoji28.png

Wysłane z Galaxy S8+

mnie dopiero wstyd jak zajadę skodą rs sport :D xd

4. Dnia 11.06.2017 o 15:18, Slawek napisał:

Nie bać się ludzie, trzeba się otwierać na świat, spoty mają tętnić życiem klubu. A leniom którzy wolą siedzieć przy kompie też bym mógł coś powiedzieć :decayed: I nie mówię tu o tych którzy po prostu nie mają możliwości przyjechać.

To taki mały opier...papier z mojej strony :hi:

pewna osoba robiła życia klubu teraz niestety tej osoby nie ma