-
Wskazania kanału 49 i 51
Dzięki za odpowiedz. Temat wyczerpany, do zamknięcia.
-
Wskazania kanału 49 i 51
Witam,na kanale 49 klimatronika,po nocy pod chmurką, przy ujemnej temperaturze na zewnątrz, wyświetlana wartość wynosi 30. Czy jest prawidłowa? na kanale 51 temperatura zbliżona do temperatury otoczenia. Założony nowy czujnik Febi
-
Schemat układu podciśnieniowego
Witam, poszukuje schematu układu podciśnieniowego lub zdjęć układ do Audi a4b5 1.6ANA z 1999 (polift). Z góry dzięki
-
Podciśnienie regulatora ciśnienia paliwa
Witam,autko od niedawna w moich rękach i jest kilka problemów. Pierwszy problem pojawił się przy okazji wymiany świec zapłonowych. Po zdjęciu osłony zauważyłem brak podłączonego przewodu podciśnienia do regulatora ciśnienia paliwa i połamany zawór podciśnieniowy (numer 2 na zdjęciu). Zawór wymieniony i założony nowy przewód (numer 1 na zdjęciu). http://www.fotosik.pl/zdjecie/0591d1556c3009ca http://www.fotosik.pl/zdjecie/768605592c040230 http://www.fotosik.pl/zdjecie/acd4f2a72966357e http://www.fotosik.pl/zdjecie/564573223eb3c9a1 Byłem pewien że to szybka naprawa ale przy pierwszych mrozach pojawił się problem; samochód odpala ciężej, musi kręcić od 2 do 4 sekund a przy temperaturach na plusie odpala od razu. Poza tym przy wdepnięciu gazu "w podłoge" przez chwile autko zachowuje się jakby było zalewane dopiero po sekundzie reaguje a im delikatniej naciskam gaz tym szybciej przyśpiesza... Do tego dochodzi problem z twardniejącym pedałem hamulca przy nagłym przyśpieszaniu jak np przy próbie wyprzedzania w której musimy nagle zachamować; pedał hamulca jest twardy a hamulce słabe i praktycznie nieskuteczne. Poza tym na postoju przy jednoczesnym wciśniętym pedale hamulca i dodaniu gazu pedał twardnieje i leci minimalnie w górę, obroty spadają pedał wraca do normy. Ostatni problem to obroty, spadają na chwilę przy hamowaniu i zaraz wracają do normy. Będę wdzięczny za pomoc lub jakieś grafiki z ze schematem podłączenia lub numerami części; być może zaworek jest źle dopasowany lub błędnie go podłączyłem. Gdyby ktoś opisał również jak sprawdzić regulator i co będzie do tego potrzebne. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
gregc
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta