Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aneta90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aneta90

  1. i mechanik to zauważył na forum jest kolega o nicku: benyA4 warto do niego napisać, koszt z tego co pamiętam to 400 zł za regenerowany wariator (on Ci daje regenerowany, a zabiera Twój uszkodzony i dopłacasz 400 zł).. tylko musisz poszukać mechanika który Ci to zamontuje.. do tego już nie jedź... to nie jest cały dzień rozkręcania, zwłaszcza dla mechanika... na forum znajdziesz kilka polecanych warsztatów, w tym dziale:\ http://a4-klub.pl/index.php?/forum/35-serwisy-samochodowe/ auto dopiero co kupiłaś ? Dziękuję za odpowiedź Auto mam już ponad dwa lata i do tej pory dobrze się sprawowało, wszystko wymieniam na bieżąco, zastanawiam się jeszcze nad olejem, bo leje 5w30, taki był lany przez poprzedniego właściciela... Haha co do blondynki to dziękuję za prawdę w oczy ale ja do takich totalnych blondynek nie należę więc sama postanowiłam dojść co i jak, bo ten mechanik twierdzi, że auto się składa z 4000 elementów i każdy może być zepsuty i to co mi wymienił podobno i tak było do naprawy, chociaż poprzedni mechanik jakoś o tym nie mówił :/ masakra ja nie wiem czy to na prawdę jest aż taka ciężka robota czy po prostu oni się nie znają? :/ powiedział, że żeby mis prawdzić ten wariator to musi cały silnik rozkręcać i że to dodatkowe koszty:/ że mam całą hydraulikę do wymiany, już głupia jestem :/
  2. Witam, szukałam pomocy w internecie i oto jestem Mam dokładnie ten sam problem z moim audi (audi b6, 2002 rok, 2.0 benzyna 130 KM) jak na tym filmiku: Auto robi tak tylko rano na zimnym silniku albo jak postoi na zimnie kilka ładnych godzin. Mechanik skasował mnie na 600 zł w sobotę a problem dalej występuje. Po przeczytaniu wątku, stwierdzam, że to ten nieszczęsny wariator, czy udziela się tu kolega który te wariatory regeneruje? jaka jest cena tego zabiegu? Czy jestem w stanie sama jakoś sprawdzić czy ten wariator faktycznie jest uszkodzony jak na załączanych przez Was zdjęciach? Pytałam o to mechanika, to powiedział, że to nie taka łatwa sprawa, cały dzień rozkręcania silnika??? Jestem dziewczyną, w dodatku blondynką, nie znam się kompletnie Bardzo chciałabym trafić w końcu w usterkę.... Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.