Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy_1994

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, odgrzeje temat troszke, przeczytałem wszystkie posty ale chciałbym zapytać bo ręce opadają. Otóż a4 1.9 tdi 110km AVG 99' lift silnik nagrzewa się po około 5km czyli ok, ciepłe powietrze dmucha czyli ok, temp na zegarach gdy jade 20-100km/h 90* ok, ale ponad 120km/h spada do 70-75*c na zegarach tak samo na postoju, na climatroniku kanał 51-90*c kanał 49- właśnie tutaj są wahania gdy na zegarach 90 w kanale 49 około 83*c, na postoju spada do 68-70*c tak samo przy +120km/h. Nowa pompa wody, ale obieg jakis słaby. nowe termostaty oba które miałem "ponoć" oryginalne aczkolwiek nie z aso, na obu to samo, miałem też dwa czujniki i też tak samo-ale tez nie z aso. Dodam że rzadko otwiera się termostat na trasie chyba raz mi się otworzył, tak jak jeżdże czy powoli czy na "pełnej" cały czas dolny wąż chłodnicy zimny jak lód. Co myśleć bo nie mam sił na ten wskaźnik już EDIT: Dobra termostat, wymieniłem oryginał z ASO i działa. Koszt 123,50zł
  2. siwy_1994 odpowiedział(a) na Jacek31 temat w 1.9TDI
    Kąt wtrysku koledzy dobrze piszą najlepiej 49-51 wtedy wzorowo. Dawka hmm ja mam 2.2mg wiem że mechanicy ustawiają na 3.6 około, ale uwierz przy poniżej 3 moc zauważalnie wzrasta. Mi na dawce 2.2 spalanie wynosi 6-7l w mieście czyli różnica około 0.5l na 100km przy wzroście mocy myśle że warto. jednak niżej niż 2.0 nie dawaj może silnikiem szarpać oraz podbijać obroty czyli np przy wciśnięciu sprzęgła obroty lecą o 200-400obr wyżej i spadają. Bezpieczna dawka 2,8-4.0. Miałem kilkanaście tdi i w każdym latam na dawce 2.2-2.4 zrobione mnóstwo kilometrów i żadnych złych objawów odnośnie pompy czy wtrysków.
  3. Na dzień dzisiejszy wpadły same sprężyny do seryjnych amorków Amortyzatory z przodu jednak nie monroe a MAGNUM TECHNOLOGY AGA040MT Gazowy Kupiłem 18" et 35 ale chyba jednak w gwint zainwestuje
  4. Witam, mam a4 b5 fl 1.9tdi i jest MEGA KOZA. Widać że amortyzatory ok z 2015r sprężyny chyba też nowe. Na naklejce w bagażniku mam zawieszenie 1BA, Na wiosne chce 17" sline teraz na zdjęciu mam 15" 195/65 zima. Wystarczy dokupić sprężyny Eibach'a Pro Kit nr E1532-140?. Teraz wysokość od ziemi do nadkola przód 700mm tył 670mm. Ogólnie chciałbym obniżyć tak żeby krawędź opony była równo z krawędzią nadkola a nie chce pakować jakiegoś "betonowego" gwintu typu MTS czy Ta technix. Czy te sprężyny pomogą? Może ktoś ma na sprzedaż. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.