Fuksik 23

• Paliwo

Osiągnięcia Fuksik 23

Reputacja

1. Witam mam problem ze znalezieniem warsztatu który montuje światła do jazdy dziennej LED obdzwoniłem i Masakra dla nich to wyższa elektronika. Montował gdzieś ktoś na Prawobrzeżu najlepiej,ale może też być centrum???
  2. Dzięki nie widziałem że taki dział istnieje
  3. Witam mam pytanie odnośnie zamontowania świateł LED ,gdzie można zamontować światła do jazdy dziennej w Szczecinie na Prawobrzeżu,obdzwoniłem mechaników elektromechanikow i oni zajmuja się tylko prosta elektryka ?Masakra .Może ktoś gdzieś montował?
  4. Kratka kratką, nie oznacza że jest tam owy mikrofon.Nie miałeś ori zestawu Bluetooth to go tam na 100% nie ma, więc co ci po kodowaniu ??? Chodzi o to że nie mam fabrycznego blothoota,dlatego chciałem radio z blothootem jako zestaw glosnomowiacy i pytalem czy ktoś używał takiego radia z wbudowanym mikrofonem? Zaproponowano mi dołączenie fabrycznego bluta ,ale jak to jest możliwe skoro trzeba go zakodować programem ?chyba trzeba mieć radio 2din a ja go nie mam. Trzeba chyba mieć nawigacje RNS-E, Kabel i oprogramowanie VAG-Com Poza ty sam moduł kosztuje około 150euro co jest jakaś masakra.Za taki hajs napewno można kupić w miarę dobre radio i minimum roboty wyonac. bardziej chodziło mi o to czy ktoś używał radia na bluta z wbudowanym mikrofonem??????
  5. Tak zapomniałem się nawet dzięki temu już wiem że te krateczki na podsufitce to mikrofon?ale następnym krokiem jest zakodowanie instalacji za pomocą oprogramowania VAG-Com.?
  6. Chcę uzyskac zestaw głośnomówiący?A najlepiej jak by zostało radio fabryczne,chyba że nie ma takiej możliwości,to trudno trzeba będzie montować inne radyjko.
  7. A skąd takiego bluta dorwać,szpwralen na necie i lipa???A co z mikrofonem który ma odbierac mój głos???
  8. A gdzie taki orginalny blothoot znajdę ,grzebalem i nic z tego?A nawet jak znajdę to jeszcze pozostaje mikrofon,ktory chyba trzeba podłączyć. A co myślisz o taki odbiorniku fm z blothootem i wbudowanym mikrofonem? Słyszałes coś o tym? Ale problem jest taki że ja nie mam navi tylko radio 1din concert Sytuacja jest tak że mam fabryczne radio i chciałbym móc rozmawiać przez zestaw głośnomówiący,ale nie chce kupować zestawu i bawić się w ładowanie, zabierania że soba itd tylko jakaś opcja blothoot i tyle.Pozostaje chyba tylko kupić radio ,ale z tym też nie wiem jak w praktyce,czy sprawdza się z wbudowanym mikrofonem czy tylko z zewnątrznym???
  9. a masz jakis link na alegro czy gdzie to idzie dostac??? http://allegro.pl/adapter-do-sterowania-z-kierownicy-audi-a3-a4-a6-i6463056212.html Hheh nie ogarniam jesz tego wklejania itd ale proszę bardzo coś tam znalazłem?
  10. A co to takiego ori blothoot? Zewnętrzny blothoot?,i trzeba dodatkowo podpiąć mikrofon zewnętrzny?da radę do tego radia?
  11. Spoko jak znajdę chwilę to zrobię fote dzieks
  12. Ponoć są takie adaptery do sterowania z kierownicy Są napewno, koszt to okolo 150zl nowy
  13. Witam wszystkich,mam pytanko czy może ktoś korzystał z radia z wbudowanym mikrofonem,dokladnie mam zamiaru kupić sonySONY DSX-A400BT Radio z USB AUX Bluetooth NFC FLAC,czy da się dogadać przez ten sprzęt?a mozw ktoś coś poleca tak do 400zl?
  14. Dokładne to nie wiem co jest w środku,ale raczej fabryczne głośniki,a radio to Audi concert Głośniki są z przodu i tyłu,tyle wiem?
  15. Witam jestem świeży tutaj więc pewnie zostane zjechany za zakładanie poruszonego już wcześniej tematu,trudno początki zawsze są ciężkie? chociaż grzebalem w tematach ale nic. Mianowicie chciałbym zmienić radio z fabrycznego Audi concert na takie z "bajerami"a dokładnie chodzi mi o zestaw głośnomówiący w radiu.I pytanie brzmi czy jakiekolwiek radio 1din o przykładowej mocy 4x55W będzie ok? Czy może trzeba dobierać radio do zamontowanych fabrycznie głośników?