Witam, mam pytanko do klubowiczów którzy zmieniali listwy progowe wewnetrzne ze zwykłych na te z napisem s line,bo z tego co zauwazyłem sa na tasmie dwustronnej czy w takim razie uzywka sie pozniej trzyma na tym progu? jk to pozniej wyglada nie odstaja te listewki?
Tak dokładnie, dźwięk wystepuje przy dodawaniu gazu...nie quatrro….
Olej zalany millers, wymieniany 10000 km temu, wcześniej przed wymiana było to samo.
Witam, od pewnego czasu w moim audi a4 b8 2.0 TDI 143km 2011r. pojawia się dziwne wycie/buczenie, wystepuje ono w zakresie predkosci mniej więcej pomiędzy 90 - 120, co ciekawe powyżej predkosci 120km/h ow wycie zanika. Czy spotkał się ktoś może z czyms takim w swojej Audi ? coż to może być?
orca_share_media1542187422084.mp4