Witam, mam taki problem z włącznikiem halogenów. Wciskam i się nie zapalają ani nie świeci się światełko w nim( zielone). Dodam że znikło to z dnia na dzień. Próbowałem włączyć mygło tylko te zielone i teraz nie pali się nic. Co może być przyczyną ? i gdyby to była wina włącznika, to jak jego wyjąć?
dzięki z góry za odpowiedź
Audi a4 b5 2000'
włączyłem klime, klima się nie włącza ale to chyba wina że gaz mógł ujść. A w którym miejscu to od strony pasażera z dołu ewidentnie słychać cierczenie.
Witam wszystkich klubowiczów. Zwracam się do was z prośbą o pomoc co może się złego dziać z moją Audi.Dodam też że słychać je tylko z przodu silnika z tyłu nie.Zamieszczam filmik o jakie odgłosy mniej więcej mi chodzi, Z góry dzięki za pomoc.
Witam wszystkich klubowiczów. Zwracam się do was z prośbą o pomoc co może się złego dziać z moją Audi.Dodam też że słychać je tylko z przodu silnika z tyłu nie.Zamieszczam filmik o jakie odgłosy mniej więcej mi chodzi, Z góry dzięki za pomoc.