Treść opublikowana przez TOBI_WWA
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
No nic czuje ze bez wizyty u fachowca się nie obejdzie :/ ale mimo wszystko dziękuje za pomoc w skasowaniu błędu. Pozdrawiam
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
źle się wyraziłem zrobiłem tak jak pisałeś wcześniej czyli przyuczyłem Vin błędu już nie ma sprawdzane dwoma rożnymi programami ale klima i tak nie chodzi :/ Czy znasz kogoś w skarżysku co ogarnia klimatyzacje a najlepiej i pracuje w sobote ??
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
Witam ponownie. Udało sie skasować bład ale klima dalej nie dział ajakieś rady ??
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
Dzięki bardzo za odpowiedz . Bede testował Pozdrawiam.
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
Jak myślisz Jaka przyczyna w zeszłym sezonie było wszystko OK. Czyli jak w Sko to słoń czy jakiś inny magik?? Czy dam rade zrobić to sam ??
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
Klimatyzacja
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
Nie znam się za bardzo na tym mógłbyś sprecyzować ?? Ooo kolega ze skarżyska Mojego rodzinnego miasta
-
1.9 TDI AWX - Błąd 01794
Dziś po zimie próbowałem odpalić klimatyzacje i niestety bez skutku podpiolem takiego prostego VAG-a i pokazał coś takiego (wcześniej nie pokazywał takich błędów). Nie wiem czy ma to cos wspólnego ale ostatnio wymieniałem czujnik temperatury bo cały czas załączał wiatrak. Proszę o pomoc Pozdrawiam