Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dajanek2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemanko Nie wiem jakie koło wybrac do mojej b8 mam dwa takie na uwadze, tez nie wiem czy 19 cali pociagnie,by nie mial za ciezko i zeby nie palil jak smok? https://www.olx.pl/oferta/felgi-mam-7-19-5x112-8-5j-et45-225-35r19-5mm-audi-vw-seat-a3-a4-golf-CID5-IDjxBnD.html#1adf1c39a4 lub te https://www.olx.pl/oferta/felgi-plw-5x112-18-8j-et35-CID5-IDkx7dy.html
  2. Siemanko Nie wiem jakie koło wybrac do mojej b8 mam dwa takie na uwadze, tez nie wiem czy 19 cali pociagnie,by nie mial za ciezko i zeby nie palil jak smok? https://www.olx.pl/oferta/felgi-mam-7-19-5x112-8-5j-et45-225-35r19-5mm-audi-vw-seat-a3-a4-golf-CID5-IDjxBnD.html#1adf1c39a4 lub te
  3. Siemanko Mam problem,dziś odpalajac auto a stało 3 dni,pokazał się błąd silnika oraz zaczęło się dziać coś z wspomaganiem,nie świeci się kierownica,wspomaganie działa ale tak jakby coś co chwile przerywało,raz działa dobrze raz źle. Co do błędu silnika wyskakuje mi błąd P201500- i wyswietla się cały czas ten bład,kasujac go przez kompa znika, a po nastepnym odpaleniu znów sie pojawia. Miał ktoś coś takiego,wspomne tylko ze miesiąc temu miałem planowy kolektor w serwisie. prosze o pomoc
  4. Ale ogólnie kolega ma taka sama i wyskakuje mu ze niski poziom baterii i nie odpala. A u mnie nie ma zadnego ostrzezenia ze on rozladowany.
  5. jak kodowany?
  6. dajanek2 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć Dziś chcąc odpalic autko,aqu odmowił mi posluszenstwa,jest on 3 miesieczny i na sto % trzyma,przy mrozach -13 odpalał a dzis +5 odmówił posluszenstwa. Miał tak ktoś,poprostu tak jak by mi coś brało prąd na darmo,wszystko było wylaczone,nic sie nie palilo Ktoś tak miał B8 2.0 tdi
  7. dajanek2 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam W środe stało się coś moja b8,pojawił się problem,że turbo świstało,auto zaprowadzilem na serwis i co sie okazalo ze turbina jest ok, a świst robi kolektor wydechowy i jest tam czarno. Przy okazji sprawdzania auto,ci w serwisie znalezli nadpalona wiązkę kabli które idą od rozrusznika do klemy,podobno ta wiazka strasznie droga,koszt jej 1030 zł. za czym ida wielkie koszta naprawy,bo na start zawołali 2800 i nie wiadomo jeszcze jak kolektor pojdzie czy nie bd musieli zwalic głowicy co idzie za tym planowanie,uszczelka pod głowica.itp Czy osoba sprzedajaca,bo auto nabyłem 2 tyg temu mogla to jakoś zataic,czy moge czegos od niej się ubiegać???
  8. No tak zamierzam troche pojezdzic bo dopiero autko kupiłem No dobra to bd szukał kogos by ten olej wymieniał. mam naped,ze 4 koła ciągną
  9. Kurcze mógłby ktoś podpowiedzieć? Bo nie wiem sam co robić,czy robić ta wymiane,czy nie. Bo nie chcę zeby po tej wymianie zaczęły się problemy.
  10. Mozliwe,ze bede musiał. Dzwoniąc po serwisach,warsztatach,powiedzieli do mnie nie warto wymieniać tego oleju,bo zacznie skrzynia się sypac,jezdzij dopóki jest ok. Ku mojemu zdziwieniu widze ze nie chca zarobić. Koło Gorzowa wlkp sa tacy mechanicy
  11. Witam Jako że wczoraj zakupiłem a4 b8,prosze o pomoc i doradztwo. Jak sprawdzić stan oleju i ile jego jest w skrzyni,ile litrów wchodzi,oraz jaki olej tam zalewac,zaznaczę że olej nie wymieniany od 120 tys wiec pewnie tam opiłki są,przebieg 250 tys. motor 2.0 tdi 143 koni. Prosze o pomoc i przepraszam za nowy temat. Robił ktoś moze w lubuskim taka wymiane,bo ja wszedzie dzwonie i nitk nie chetny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.