Witam posiadam Audi a4 b5 rok 2000 1.9 tdi kombi automat mam licznik 1/2 fis mam po wymianie licznik bo tamten padl i chcialbym sie dowiedziec jakie jest kodowanie i jak zrobic zeby na liczniku pojawila sie temperatura bo wogule jej nie mam i jak zakladowac piloty do centralnego zamka pozdraiwam
Witam posiadam Audi A4 kombi rok.Produkcji 2000 1.9 Tdi b5 chciałbym zmienic radio din 1 na din2 i niewiem co kupic zeby założyć radio din 2 dodaje fotke z mojego samochodu pozdrawiam