Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima69

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jestem tutaj od niedawna więc WItam Wszystkich serdecznie Moim pierwszym autem był Seat Leon,zwykła seria 1.6 16v. Fajnie się tym jeździło lecz zaczęło brakować mocy i przyszła duża chęć na coś w 4x4. Początkowo rozglądałem się za Leonem 1.8T z 4x4 ale znaleźć coś konkretnego... graniczy z cudem tak więc wybór padł na Audi Tak ze mną przejeździł prawie 4 lata Tak Audi wyglądało od razu po zakupie. 1.8T BFB. Potwierdzony przebieg w serwisie,aktualnie 252 tys. km. Samochód przeszedł modyfikację w ABT lecz Serwis nie chciał powiedzieć zbyt dużo przez telefon co było robione a nie mam kiedy wpaść w dzień aby wyciągnąć więcej informacji. Aktualnie wpadł gaz gdyż auto póki co robi codziennie ponad 70 km. + standardowy serwis na początek tj. Olej,filtry,świece,uszczelka pod pokrywą zaworów,przewód odmy,łożysko przednie,rozrząd itp. Niestety zbyt dużo zdjęć nie posiadam w takim setupie, po chwili wpadły koła zimowe. Oczywiście quattro musiało być przetestowane na samym początku Prawie wiosna.. więc został nałożony wosk (od razu odzyskała swój kolor) :),grill i znaczki OOOO czarnym plasti dipem (wg.mnie robi robotę) + nowe felgi z rs4 b7. Niestety felgi trzeba odmalować. I tutaj pytanko do was. Czy zostać przy tym samym lakierze czy pomalować na jakiś inny, jakieś propozycje? Co do planów.. Na pewno przyjdzie czas na jakieś mody. Myślę nad mocą ok 250, ew 270 km i trochę Nm Kiedy? Póki co trochę pojeżdżę i zobaczę jak się będzie sprawować. Mam nadzieję,że będzie miło i przyjemnie jeździć jak leonem Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.