Treść opublikowana przez Arroza00
-
NR. Części pomocy.
-
Klakson problem
Bezpiecznik wymieniony problem jest nadal, na chwile obecna jeżdże bez..
-
Podsufitka A4 B6 avant
Witam. Odkleja mi się delikatnie podsufitka przy oświetleniu wnętrza z przodu jest jakiś skuteczny sposób aby to estetycznie przykleić? Pozdrawiam
-
Klakson problem
Witam . Problem dotyczy klaksonu w Audi mianowicie podczas jazdy sam się włącza na 1-2 sekundy. W czym moze byc problem ? Pozdrawiam
-
Blenda popielniczki tyl A4 B6 2004r
Witam, mozna dostac w ASO sama blende popielniczki tyl jesli tak to wdzieczny bede za podanie numeru oraz ceny?.
-
Przełączniki szyb z B7 do B6 z 2004r.
Witam. Mam pytanie czy przelaczniki z B7 będą pasować do B6 z 2004r. Przełączniki kierowcy zmieniłem i wszystko pasuje a jak jest z resztą?
-
Przycisk zaglowka RECARO
Dzieki wielkie za pomoc !.
-
Przycisk zaglowka RECARO
Jeszcze mam takie pytanie czy te przyciski roznia sie czyms jesli mam fotele w wersji Recaro ?
-
Przycisk zaglowka RECARO
Dokladnie o to ! mozna wiedziec jaki jest koszt takiej czesci kolor czarny ?
-
Przycisk zaglowka RECARO
Witam wszystkich , mam pytanie odnosnie przycisku zaglowka, czy jest dostepna taka czesc w aso bo nigdzie nie moge doszukac sie jej numeru? Pozdrawiam