-
Opinie na temat zamienników błotników do A4 B6
nie ma juz z Q
-
Opinie na temat zamienników błotników do A4 B6
Witam Widziałem poprzedni temat ale on jest już dosyć stary a czasu minęło i chciałem się zapytać czy ktoś może polecić jakieś błotniki w zamienniku które mają dobry spasowanie Aktualnie ? Ponieważ myślałem o błotniku Firmy Polcar Lub Blic Zakładał ktoś i ma opinie jak ze spasowaniem ? Pozdrawiam
-
Problem z montażem czujnika poziomu płynu spryskiwaczy
Dobrze patrzę czytałem i widziałem ten opis i nie które osoby mają również tam przewód i nie mają dlatego wolę się zapytać czy jeśli dodam do niego to nie będzie problemu
-
Problem z montażem czujnika poziomu płynu spryskiwaczy
Witam mam pytanie ponieważ dołożyłem sobie FIS i chcialem sobie dołożyć czujnik poziomu spryskiwaczy żeby było jak powinno Ponieważ miałem już spryski na światła orginalnie ponieważ to wersja skandynawska I teraz jest problem taki że przeciągnąłem przewody jeden do masy drugi do licznika i Trzeba wpiąć w PIN numer 1 w liczniku i teraz mam pytanie Ponieważ już mam tam jeden pin wpięty od czego on jest i jak to zrobić ? A4 B6 1.8t Quattro Pozdrawiam
-
Pakiet światło a4 b6/b7 tył z wersji z Korbami do elektrycznych boczków
dziekuje super za pomoc
-
Pakiet światło a4 b6/b7 tył z wersji z Korbami do elektrycznych boczków
masz może Link bo przewinąłem kilka stron i nie widziałem nigdzie dokłądnie takiej sytuacji
-
Pakiet światło a4 b6/b7 tył z wersji z Korbami do elektrycznych boczków
No nie da się przełożyć bo u mnie zasilanie podświetlenia jest z wiązki drzwi a w elektrycznym przecież idzie od modułu podnoszenia szyb , dlatego zadałem pytanie bo trzeba przełożyć kable
-
Pakiet światło a4 b6/b7 tył z wersji z Korbami do elektrycznych boczków
Witam Mam problem ponieważ zmieniłem boczki z korb na elektryczne i zmieniłe na alkantare tylko one są bez pakietu światło a u siebie w starych miałem ten pakiet i szukam jakichś informacji o tym co gdzie jak Mam pytanie czy może ktoś przerabiał albo ma sprawdzony opisany link ?
-
Problem z klimatyzacją po wymianie sprężarki i osuszacza na nowe
8 barów było na włączonym na zimnym dysza nowa została danna
-
Problem z klimatyzacją po wymianie sprężarki i osuszacza na nowe
Witam Wymieniłem sprężarkę na Nową ponieważ myślałem że to jest przyczyną tego że mi nie działa bo zaczęła głośniej chodzić , Co może być dalej przyczyną że mi nie chłodzi po nabiciu? Pozdrawiam
-
szum w okolicy schowka po dodaniu gazu a4 b6 1.8t
okiii
-
szum w okolicy schowka po dodaniu gazu a4 b6 1.8t
Witam Mam pytanie ponieważ pojawił mi się szum w okolicy schowka jak dodaje gazu ? Wie ktoś czego może być przyczyna? I dodam że przy dużych prędkociach typo 150-180 kierownica mi bije dodam że koła wyważone czy jedno ma związek z drugim ? Pozdrawiam
-
regulacja drzwi w samchodzie a4 b6 avant
Witam Piszę ponieważ kupiłem drzwi w kolorze z a4 b7 i po wymianie niby nie ruszałem nic nie pasują miał ktoś może podobnie i czym i jak wyregulować je najlepiej ?dzieki z góry za pomoc
-
Poszukuje Katalizatora do 1.8t
witam]\ Poszukuje Katalizatora do 1.8t jeśli posiadasz pisz priv
-
A4 B6 1.8T (BEX 190KM Quattro) Nie jedzie jak powinien
chłopkie te komentarze już Ci mówiłem zachowaj dla siebie , Jesteś trollem ze tak co chwilę komentujesz?
mateusz2351
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta