Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

haco333

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. haco333 odpowiedział(a) na haco333 temat w 2.0TDI
    witam ponownie podlaczylismy compa I pokazal blad P008700 zbyt niskie cisnienie, popuscilismy wtryski przy kreceniu silnikiem paliwo lecialo , podejrzwam pompe cr , pytanie czy po wymiana pompy wysokiego cisnienia pomoze ? wiem ze powinno sie wymienic caly uklad plus bak I wstepna pompe , ale po tych wszystkich przygodach nie mam ochoty dlugo trzymac tego auta chce tylko zeby jezdzilo z prosteg powodu nie stac mnie na nowe czesci , 9.000 € zakup 400 € rozrzad , tzw I ibusik 150 € czyszczenie przepustnicy 100€ , servis120 € , I problem z ukladem kolektora dolotowego 700 € do tego brak specialistow w kraju ktorym mieszkam , przerasta mnie to wszystko I prosze o fachowa pomoc .....
  2. haco333 odpowiedział(a) na haco333 temat w 2.0TDI
    dzieki jeszcze raz
  3. haco333 odpowiedział(a) na haco333 temat w 2.0TDI
    dziekuje za podpowiedz czy muglbys jeszcze dodac jesli wiesz jak odpowietrzyc kompem?
  4. haco333 odpowiedział(a) na haco333 temat w 2.0TDI
    tylko dlaczego tak sie stalo po sprawdzeniu czujnika na pompie ? wczesniej nigdy nie bylo problemu z odpalaniem samochodu
  5. haco333 odpowiedział(a) na haco333 temat w 2.0TDI
    zalaczam zdj miejsce filterka na pompe cisnienia czy taka ilosc opilkow mogla mi unieruchomic auto ????
  6. haco333 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    witam wszystkich wszystko zaczelo sie jakis czas temu od tzw wycia w przedziale 1500 do 2000 rpm ,odglos dochodzil z okolicy paska rozrzadu , pojechalem do mechanika ktory to stwierdzil ze jest to wina paska rozrzadu pomimo tego iz pasek byl zmieniany 20 .000 tys temu przez poprzedniego wlasciciela , pomimo tego udalem sie do autoryzowanego servisu audi I zakupilem kompletny rozrzad z pompa wody , po wymianie wycie nie ustalo wiec zaczolem szperac po forach I znalazlem tematy zwiazane z opilkowaniem pompy wysokiego cisnienia po czym wykrecilem czujnik z filterkiem tej pompy I bylo kilka opilkow ale sadze ze malo, zlozylem wszystko do kupy ,krecilem dwukrotnie po czym auto odpalIilo zostawilem samochod zapalony na jakies 10 min po czym zgasilem I nie ruszalem przez dwa dni , dzisiaj wsiadam jade do pracy przejechalem moze 300 metrow zapalila sie kontrolka swiec I silnik zgasl w czasie jazdy, kilka krotnie prubowalem odpalic bez skutku , nie wiem czy sie zapowietrzyl , czy siadla pompa czy wtryski muglby ktos doradzic ??
  7. witam toldI2123 , czy rozwiazales moze problem tego wycia na 1 I 2 biegu ? , mam dokladnie to samo mechanik nie moze rozwiazales tego problemy, powiedziano mi ze to win a rozrzadu choc byl zmieniany 20 tys temu , aktualnie zmieniany nowy rozrzad orginalny audi , wybierak pompy olejowej , olej service, przczyszczona przepustnica I egr , rece opadaja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.