pawel427cui

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez pawel427cui

1. kupiłem taki zbiorniczek 8e0 955 453 AN/AP z pompkami wszystko ok było do dziś.  Bo nie pasuje wadzi o ic

czy musi być ten mały co jest w twoim temacie bo już zgłupłem każdy pisze co innego . auto to b6 1,9 avf 2004 r w multilotku.

czy kazdy duży zbiornik ma taką "zaślepkę na dołozenie małego . Kierownicy pomocy .

2. Z modyfikacji samochodu to przeróbka na 2 din u Maksa pod KRK :)i montaż samodzielny rnse (do poprawy )

Plany szerokie jak Bałtyk :)

reanimacja multi i mod na  7 lameli jak  padnie odpukać w niemalowane :)

(czy jest możliwość montażu multi z przedliftowego b8 ? czy lepiej naprawić swoje )

były pomysły na swap na tipa ale  trochę temat ucichł

-jakaś felga oem 17 lub 18

Swap hebli by poprawić trochę fabrykę )obecnie 288 przód 245 tył jakieś sugestie )

rnse zrobienie aux bluetooth ew kamera cofania i zewnętrzne źródło video

poprawa kondycji lakieru

ew malowanie dokładek pod kolor auta ( ew jakieś ładniejsze zderzaki od s line mogą być do uratowania  )

zmiana foteli na półskórzane elektryczne  ( nie zależy mi na podgrzewaniu ew materiałowe tylko lepsze niż standardowe taborety  )

swap wydechu na podwójny z 1,8 ośki  ( by nie trzeba było dospawywać kawałka rury)

ew delikatnie usztywnić i obniżyć zawias

naprawiać  ew ubytki i uszkodzenia na bieżąco

Jak ktoś coś posiada to proszę o oferty

Jestem otwarty na różne sugestie

ps wiem nie zrobię z tego auta RS4 :):)

ps rejestracja nie aktualna

IMG_0151_2.jpg

3. Cześć nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem .Przy około 1300 1400 obrotów słychać taki dźwięk jak poluzowany plastik ( chrobotanie ).  Przy pozostałych obrotach dźwięk nie występuje,słychać to podczas jazdy.  Pytanie czego się spodziewać dwumas,skrzynia czy turbo   ( ew jakaś rolka czy sprzęgiełko dzieje się tak tylko w tym przedziale obrotów (wiem że to trochę wróżenie z kuli)

4. Dobry wieczór .Mam problem na wklejce w bagażniku nie ma wpisanego tupu nagłośnienia jakie jest ( samochód pochodzi z Francji )

wg dekoderów vin nie powinien mieć nawet nagłośnienia ( a ma radio concert i 8 głośników w drzwiach jeden centalny i subwoferw tylnej półce )

Wątpie by komuś chciało się to dokładać .Koledzy pomóżcie Z góry dziękuje Jak trzeba to podeślę zdjęcie wklejki

5. Cześć  mój pierwszy post.

Chciałbym kupić zmieniarkę cd/mp3 orginalną Audi .Mam dwa pytania

czy w ogóle da się to zrobić w normalnych pieniądzach

jeśli tak to jaki to jest model tej zmieniarki radio to audi concert 2

ps nie chodzi mi o emulatory tylko urządzenie orginalne montowane np . w innych audi a pasująe bez większych problemów