-
Wymiana silnika?
Kontrolka oleju się nie świeci, czyli to dobry znak? Pozdrawiam.
-
Wymiana silnika?
A jakie powinny być parametry?
-
Wymiana silnika?
Ciśnienie już sprawdzi mechanik, bo niestety nie mam manometru, ale jak będę coś wiedziała to dam znać. Dzięki za podpowiedzi
-
Wymiana silnika?
Popychacze- szklanki są całe, wszytsko z nimi w porządku sprawdzałam. Ciśnienie jest do sprawdzenia. Dzięki za podpowiedź
-
Wymiana silnika?
Cześć, mam problem z moją audi a4b5 1998, 1.8 benzyna-lpg. Zaczynając od początku, wywaliło olej podczas jazdy, auto ściągnięte, wyczyszczona odma, wymieniony czujnik ciśnienia oleju, filtr oleju oraz wszystkie uszczelki. Olej nie leci, niestety auto po odpaleniu chodzi jak diesel, do tego "puka". Rozmawiałam z mechanikiem twierdzi że panewki raczej się nie obróciły, ale mógł przeskoczyć łańcuszek na wałkach lub głowica do remontu, mechanicy w mojej okolicy odrazu chcą wymieniać silnik, co mi na rękę nie jest. Miał ktoś może podobnie?
-
REMONT GŁOWICY KUJ-POM?
Hej, wie ktoś może gdzie w kuj-pom najlepiej w okolicy Bydgoszczy- Grudziądza, remontuje głowice? I ile by to mniej więcej kosztowało?
-
Co to za część? Do czego służy?
Witam wszystkich, może ktoś wie co to za część i za co jest odpowiedzialna? Podczas nagrzewania się auta słychać pukanie właśnie z tej części Pozdrawiam
banalnie.proste
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta