-
Montaż haka w Audi A4 B8
Witam. A czy ktoś się orientuje jskie wymiary śrób są potrzebne do zamontowania haka w audi a4 b8? Hak westfalia wpinany pionowo. Dzięki
-
Radio CYFROWE DAB
Dzieki
-
Radio CYFROWE DAB
Czyli ten z jedna czarna wtyka jest pod dab 8k5 035 225 AC?
-
Radio CYFROWE DAB
Dzięki. Czyli w audi a4b8 2010r można taki dołożyć? A wzmacniacz antenowy o jakich numerach powinien być?
-
Radio CYFROWE DAB
witam. Jakie numery tunerów będą pasowały zeby mieć radio z dab do radia o nr. 4g0035061 h ?
-
Radio CYFROWE DAB
Dzięki. A masz może jakieś konkretniejszy opis co i jak zrobić? Ten tuner znajduje się w bagażniku tak?
-
Radio CYFROWE DAB
To znaczy tunerow
-
Radio CYFROWE DAB
Czyli zdjęcie 2 jest pod dab? A masz jakieś konkretne numery tych wzmacniaczy? Dzieki
-
Radio CYFROWE DAB
Konrad P zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
- Radio CYFROWE DAB
Witam. A co potrzeba żeby mieć radio dąb w mmi 3g? Przerabiał może ktoś taki temat