Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paradox2604

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paradox2604

  1. dziekuje bardzo za pomoc gdzie znajduje sie ta pompa i jak ja sprawdzic czy jest sprawna ? mozna ja jakos uszczelnic czy trzeba nowa kupic ?
  2. Witam panowie od jakiegos czasu mam taki problem gdy odpalam moja audi 1.9tdi 2006r 116KM gasnie i tak z dwa razy i za trzecim zalapuje ,w czym leży problem dodam ze wtryski uszczelniałem wiec przyczyna leży gdzieś indziej chyba ?
  3. Panowie mam taki problem kiedy wlaczam zaplon zaczyna mi grzechotac w tylniej wycieraczce nawet gdy jest wylaczona kiedy probuje ja odpalic nie reaguje tak jak i spryskiwacz tylniej szyby w dadatku po nacisnieciu na spryskiwanie leje mi sie plyn od spryskiwaczy przy przednim lewym kole i tu pytanko co sie stalo i gdzie jest bezpiecznik od tylnej wysieraczki z gory dzieki za pomoc
  4. Witam jestem zielony w temacie mechaniki ,mam takie pytanie z czym sie łączy ta gruba rura co idzie od filtra powietrza? poniewaz zauwazylem ze w tamtym miejscu mam zafajdane czyms czarnym i teraz nie wiem czy to olej czy spaliny? i czym moze to byc spowodowane? z gory dzieki za sugestje i pomoc.
  5. nie nie mam wody jest czysto i sucha ale wlasnie tak sie zastanawialem czy czegos nie brakuje bo czy to wszystko nie pordzewieje jak tam bedzie woda splywac ?
  6. Witam nie wiem do jakiego dzialu załozyc ten temat więc dałem go tu. mam taki problem posiadam audi a4 b7 avant z 2007r 1.9tdi i jak otwieram maske brakuje mi chyba jakies oslony pod podszybiem tu gdzie jest akumulator i zbiorniczek plynu hamulcowego czy ktos mi powie czy to tak ma być? ponieważ wydaje mi sie ze woda która splywa z szyby wlatuje do komory silnika? czy tam powinna być jakaś dodatkowa "uszczelka" oslona czy cos w tym stylu ktora zatrzymuje ta wode?? z gory dzieki za pomoc
  7. paradox2604 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam taki problem i prosze o porade ,zapalila mi sie kontrolka zuzycia klockow hamulcoych, kiedy patrze na kola wydaje mi sie klocek ten zewnetrzny ok na kazdym kole ?tak wiec czy czujnik jest wczepiony tylko w klocek po wewnetrznej stronie? i czy da sie sprawdzic ktory to klocek bez zdejmowania kola ?
  8. Witam mam taki problem chcialem wymienic plastiki od wlacznika swiatel ale okazalo sie ze wlacznik mam jakis wadliwy :(zrobilem zdjecie czerwone strzalki w tym miejscu sa dziurki i rozporki w nie wpadly i zablokowaly pokretlo nie wiem czy takie otwory sa u was tez bo mi to wyglada na czyjas robote niebieskie strzalki natomiast pokazuja gdzie powinny byc rozporki https://zapodaj.net/f12fd2b15e97d.jpg.html i tu pojawia sie problem poniewaz nie bede mogl wlaczyc przeciwmgielnych bo nie moge przekrecic pokretla w lewo? i teraz nie wiem czy wlacznik jest orginalny czy ktos mi moze sprawdzic np po vin jaki powinien byc tu wlacznik bo niby mam napisane na nim BK7 8E0 941 531 C 5PR K14461 i nie wiem czy to pasujacy wlacznik pomoze ktos?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.