Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adam_88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adam_88

  1. Nie ma znaczenia czy klima włączona czy nie brzęczy tak samo. Ostatnio miałem serwisowana i stwierdzono, że wszystko jest dobrze. Nie mam pojęcia co to a co gorsze mechanicy też, może to jakaś pierdoła każą jeździć aż się gorzej spierdol... I wtedy będzie łatwiej zdiagnozować. Ale wk***i... mnie po dłuższej jeździe na wolnych obrotach jęczy i brzęczy :/ Znajomy miał podobnie i u niego było to wymienił i cisza :/
  2. Koledzy w takim razie co to może być napinacz?? Dziwi mnie to, że dźwięk jest słyszalny tylko w kabinie i w momencie nagrzania samochodu do 90 stopni. Im dłużej jeżdżony tym odgłos głośniejszy i bardziej irytujący. Byłem u kilku mechaników i nie wiedzą. Czy zostaje tylko serwis??
  3. piotrsob1 wczoraj żona kręciła możliwe, że nie do końca dziś ja. A wiesz może jeśli nie sprzegło to co to może być ??? Pozdrawiam
  4. slawekk1980 Ostatnio nabijałem klime i wszystko jest ok nie ma znaczenia czy klima chodzi czy nie nawet jak wyłączę klimatronik to i tak jest ten dźwięk też w pierwszej kolejności obstawiałem coś od klimy ale po serwisie stwierdzili, że jest ok wszystko sprawne w 100%. throne A jakie założyłeś u siebie tzn. jakiej firmy duży koszt ja patrzyłem to przedział cenowy między 134 a 170 zł jakie polecisz ???? tu na luzie bez krecenia i dwa na luzie z kręceniem.
  5. Witam od jakiegoś czas tylko na rozgrzanym silniku pojawiają się takie odgłosy, czy to może być oznaka padniętego łożyska alternatora, albo napinacza ?? Napinacz na rozruchu delikatnie drga dodam, że ostatnio zmieniałem rozrząd i paski do tej pory było ok. Dźwięk nie zawsze się pojawia, a jeśli już jest to tylko po dłuższej jeździe i na rozgrzanym silniku. Podpinałem pod kompa jedyny błąd to 17994.P1586-ZAWÓR ELEKTRONICZNY ZAWIESZENIA SILNIKA RZĄD CYLINDRÓW 1 i 2 ZWARCIE Z POTENCJAŁEM PLUS AKUMULATORA. Ostatnio też zmieniałem mapę paliwa. Spotkał się ktoś z Was z podobnym problemem. Byłem u dwóch mechaników i żaden nie wie co to a nie chce wymieniać po kolei wszystkich rzeczy jeśli są sprawne. Z góry dzięki za wszelkie informacje. Pozdrawiam
  6. Też tak myślę, że to moze rolka albo napinacz, tylko zastanawia mnie czemu po otwarciu maski nic nie slychac praca normalna, tylko w kabinie ten dzwiek jest, jutro podjade do mechanika niech zerkna, dzieki pozdrawiam
  7. Witam Od jakiegoś czasu na rozgrzanym silniku i biegu jałowym słychać w kabinie dziwny dźwięk. Po otwarciu maski wszystko jest ok. Niedawno wymieniałem rozrząd i pasek alternatora. Do tej pory wszystko było ok. W załączniku przesyłam nagranie z fotela. Proszę o pomoc gdzie szukać usterki. Pozdrawiam Audi.m4a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.