-
Problemy z elektryka
Witam Mam taki problem auto ostatnio stało dość długi czas Zaczęło się od tego że padał mi akumulator więc myślałem że już jest stary kupiłem nowy ale na drugi dzień bateria padła Zaczęły dziać się cuda takie jak nie otwierają się żadne szyby, lusterka również nie działa sterowanie skrzynia automat nie zmieniała biegów nawet jak na tiptronic wrzuciłem i chciałem ręcznie nic Proszę o pomoc co się dzieje
-
Parowanie szyb
Faktycznie po wymianie plynu musiałem dzis dolac plyny nie dużo co prawda ale znikł Czyli niesprawna nagrzewnica jest ? A gdzie plyn z chlodnicy ucieka ? Nagrzewnica musi byc z audi 2.8 czy może byc z innego modelu.
-
Regulacją świateł
A gdzie powinny być te śruby ?
-
Pompa wspomagania
Sprawa rozwiazana Przyczyną okazało sie jakiś gumowy przewód byl zagiety i tak buczala
-
Parowanie szyb
To znaczy co trzeba zrobic
-
Parowanie szyb
Plyn ostatnio wymienilem co jakis czas cos musialem dolac ale nie duza ilosc a to parowanie i tłuste szyby tak nagle sie wzięły z niczego
-
Parowanie szyb
Witam Mam taki problem strasznie mi paruja szyby Wymienilem filt kabinowy alw nic to nie pomogło Dość ze paruja to straszenie tłuste są.
-
Regulacją świateł
witam wymieniłem lampy na inne które posiadaja silniczki sterowania ale niestety umnie nie ma kostek zeby podłączyć sterowanie el teraz pytanie jak moge wyregulowac lampy ?
-
Pompa wspomagania
Przyczyną może być uszkodzona nowa pompa ?
-
Pompa wspomagania
Ale wymienial na nowy plyn Podobno trzy razy spuszczal i płukał Moge jutto podać nazwe co bylo wlane bo mam butelkę po płynie
-
Pompa wspomagania
Witam Mam taki problem Zaprowadzilem auto do mechanika wymienił mi pompę wspomagania i plyn Auto odebralem a pompa tak wyje ze masakra dodam ze pompę kupil nową Jakiego koloru powinienem byc plyn do wspomagania ? Ja mam czarny
-
Bi xenon
Witam Jak zrobic bi xenon co jest potrzebne.
TomaszPanda
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta