-
Kierunkowskaz Led w lusterku
Witajcie forumowicze! Czy ktoś spotkał się z problemem kierunkowskazu w lusterku, który co jakiś czas przestaje pracować? Dla przykładu: Włączony kierunkowskaz w lewo -> Kierunek w lusterku zaświeci dwa razy, po chwili zgaśnie i już nie świeci, powtórze procedure znowu zaczyna świecić. Przy zamykaniu z kluczyka świeci się kierunkowskaz, świeci się cały. Czy ktoś miał taki problem? Jak j est przyczyna? Led czy przekaźnik, czy może przewody? Pozdrawiam
-
J519 co to ?
Dzięki za odpowiedź
-
J519 co to ?
Witam, czy J519 to coś pokroju modułu komfortu?
-
Problem z nawiewem
Jasne, rozumiem, ale może ktoś by mi powiedział czego dotyczą te błędy? Wiem, że jeden to rezystor dmuchawy, a drugi?
-
Podświetlanie przełącznika świateł
Na forum A5 rzadko ktoś odpowiada, tutaj jest znacznie większe grono użytkowników, a A4 B8 i A5 8T to w końcu bliźniaki Właśnie dziwna sprawa z tym przełącznikiem, przed wczoraj go rozebrałem bo taka płytka w środku tego modułu wypadła i nie było reakcji na kręcenie pokrętłem. Może skasowanie błędów pomoże, nie wiem :<
-
Podświetlanie przełącznika świateł
Hej, czy ktoś może spotkał się z problemem podświetlania przełącznika świateł? Światła reagują na kręcenie, ale nie mam podświetlania żadnego elementu, włącznie z przyciskami świateł przeciwmgłowych. Halogeny, oraz tylne światło przeciwmgłowe nie reagują na przyciski, oraz ten regulator siły podświetlania zegarów również bez reakcji. . Czy coś takiego jest oznaką uszkodzonego tego całego modułu, czy może wina leży w elektryce gdzieś dalej?
-
Problem z nawiewem
Witam serdecznieProszę was o pomoc gdyż ręce mi już opadają. Nie działa wentylator nawiewu. Sprawdziłem bezpieczniki, wentylator na krótko i wszystko sprawne/działa jak należy, podmieniłem 4 rezystory dmuchawy, dodatkowo ktoś polecił mi sprawdzenie pewnego bezpiecznika pod maską (w okolicach plusa koło wycieraczek) i też wszystko z nim w porządku. Dodam tylko, że nie mam czujnika temp. zewnetrzej - czujnik mam kupiony nowy, ale wtyczka była urwana i obecnie jest w drodze do mnie. Błędy na kompie:00457 - Moduł sterujący siecią01844 - Moduł sterujący nadmuchem świeżego powietrza.Z tego co czytałem na forum ludzie doradzają wymiane dmuchawy lub rezystora - dmuchawa działa na krótko, rezystory były 4 i żaden nic nie zmienił. klapy itd wszystko reaguje na zmiany np. położenia nawiewu (szyba, stopy, centralny itd) jedynie brak jest tego co najważniejsze czyli nadmuchu. Czy mieliście taki problem i ktoś go rozwiązał?
-
Podejrzana praca silnika
Ktoś jeszcze może ma jakieś pomysły?
-
A4B6 Styling 132
Jasne, rozumiem. Aczkolwiek myślałem też nad jakimś gwintem, nie chciałem robić idealnego spasu, ponieważ chciałbym nie wkładać tam jakiegoś betonu. Tak czy inaczej jak narazie dopiero kminie nad tym i musze jeszcze rozwiązać pare zagwozdek mechanicznych, poźniej będę myślał nad kołem. Ale zawsze warto wcześniej przebadać temat!
-
Podejrzana praca silnika
Witam serdecznie, na wstępie chciałbym Was moi drodzy odesłać do tego filmu: Jest tam nagrana praca mojego silnika. Od razu napisze, że poprzedni właściciel zarzekał się, że wymienił rozrząd, w teorii powinien mieć teraz 40 tys nalotu. Czy spotkaliście się z podobnym dżwiękiem silnika? Dodam, że hałas czasami kompletnie zanika, a czasami wali tak, że wydaje się jakby silnik miał się zaraz rozlecieć. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
A4B6 Styling 132
Nie rozumiem, ta b6'tka wygląda świetnie na tych stylingach Dlaczego komicznie?
-
A4B6 Styling 132
Witam serdecznie! Próbowałem znaleźć podobny temat, ale raczej nieskutecznie. Chodzi mi o to, czy Styling 132 tj. 19" 2x9J et48 + 2x10J et45 podejdzie bez większych problemów (poza adapterami oczywiście) do B6? I druga sprawa czy miał ktoś doświadczenie z tym jak to na seryjnym zawiasie wygląda :s? Pozdrawiam
PanKaszel
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta