-
Co to za urządzenie?
-
Co to za urządzenie?
Próbowałem to rozebrac, ale to w srodku jest całe silikonem, albo jakimś klejem zawalone, tak, że nie da się tego otworzyć, obudowa górna popękała, a się nie otworzyła. Chciałem to odłączyć, ale wtedy zostanie dziura na tym czujniku, na którą założony jest wężyk.
-
Co to za urządzenie?
Witam wszystkich. Jakiś czas temu znalalzem to małe urządzenie pod maską, widać, że nie jest to fabryczne, ponieważ przyklejone było do karoserii na klej, z tej małej prostokątnej puszki wychodzą dwa przewody jeden tak jakby od powietrza podłączony do czujnika ciśnienia, drugi natomiast wpiety w jakąś kostkę. Wie ktoś co to może być za urządzenie?
-
Jak nazywa się ta część rury od turbiny
Panowie,dzisiaj zauważyłem, że ta przejściówka gumowa między przewodem chłodzącym a turbina jest peknieta, chce wymienić na nową, aczkolwiek nie wiem jak się to fachowo nazywa, żebym mógł znaleźć na necie. Ktoś coś? Mirki, dzisiaj zauważyłem, że ta przejściówka... - sylw1905 - Wykop.pl.html
-
Nawracający problem z jednym czujnikiem ABS
Dev? Co to oznacza?
-
Problem ze sprężarka klimatyzacji
- Nawracający problem z jednym czujnikiem ABS
Witajcie, przeszukałem forum ale nigdzie nie znalazłem takiego problemu z jakim się borykam. Podczas normalnego hamowania pedał hamulca zachowuje się jakby załączał się abs, czuć takie szarpanie i dosyć głośny dźwięk, ponadto przy prędkości około 120km/h wyskakiwała pomaranczowa kontrolka abs na desce. Podłączyłem do VAGa wyskoczył taki o to błąd: ABS Wheel Speed Sensor: Rear Right (G44) 35-10 - - - Intermittent No to udałem się do mechanika, ten wymienił prawy czujnik i gwarantował, że wszytsko w jak najlepszym porządku, zaraz po wyjeździe już widziałem, że jest coś nie tak, no i od razu zaczęło dziać się to samo, ten sam błąd, ten sam czujnik, który został wymieniony na nowy. Mechanik twierdzi, że to może być problem już z pompą abs, i będzie to bardzo kosztowne. Miał ktoś podobny przyapdek?- Problem ze sprężarka klimatyzacji
Witam, po wizycie u mechanika okazało się, że sprężarka klimatyzacji jest zatarta. Audi A4b5 1.9tdi 90km AHU 1998r, wie ktoś jaki konkretny model kupić tej sprężarki? - Nawracający problem z jednym czujnikiem ABS
sylwh
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta