Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spodym

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spodym

  1. Faktycznie odwrotnie opisałem logi z pośpiechu. Dzięki Panowie - będę spał spokojnie
  2. Mam jeszcze takie pytanko - zrobiłem logi dla grup 003 i 020 benzyna http://vaglog.pl/log-003_020_8x4nU5.html lpg http://vaglog.pl/log-003_020_LFltUi.html Z logu na benzynie w grupie 20 pojawily sie wartosci inne niż 0 - Czy to wskazuje na spalanie stukowe ?? Na gazie problem nie występuje - zadnych stuków tez tak naprawde nie slysze.
  3. Witam Miałem problemy ze szczelnością dolotu, ostatnio mechanik mi wyelminował dziurę w kolektorze i zrobiłem logi. Jeśli ktoś ma chwilę żeby rzucić okiem na efekty to dajcie znać czy już wszystko w porządku czy coś jeszcze do poprawy? Dynamiczne 115-118 PB http://vaglog.pl/log-115_118_vLxqO.html 002-033 PB http://vaglog.pl/log-002_033_o0u4VP3.html 002-033 LPG http://vaglog.pl/log-002_033_6n6OvV.html Dajcie znać jeśli potrzebne sa jakieś inne logi. Pozdrawiam
  4. Byłem u gazownika okazalo sie ze nie uszczelnil dokladnie kolektora podczas instalowania gazu. Teraz jest lepiej - ma wiecej mocy szczegolnie w zakresie 2-3 tys i spalanie spadlo mi o jakies 1,5 litra(gazu) przy oszczednej jezdzie. Jak bede miec mozliwosc to zrobie ponownie logi. Dzieki za pomoc i Pozdrawiam
  5. Witam Mam wrażenie że coś jest nie tak z turbina w moim 1.8 T. Autko ma 163km ale tak jak by troche brakowało. Z tego co widze w logach turbina ledwo osiaga 1560... Panowie jeśli ktoś ma chwilkę aby rzucic okiem na logi bede bardzo wdzieczny: Dynamiczne: 115-118 PB http://vaglog.pl/log-115_118_OH4Uco.html 002-033 PB http://vaglog.pl/log-002_033_O0sk8NV.html 002-033 LPG http://vaglog.pl/log-002_033_e70Wy.html 003-020 PB http://vaglog.pl/log-003_020_X6Ky4.html statycznie 032 - http://vaglog.pl/log-032_NH4DK09.html Jeśli jakieś inne logi sa potrzebne to dajcie znać Z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.