Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patrysaudi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mam pytanie jak poduszka lewa ma czujnik to mogę założyć taka http://allegro.pl/febi-poduszka-silnika-lewa-audi-a4-b6-b7-i6867161304.html?reco_id=7f3634d4-b95f-11e7-9187-246e96321100&ars_rule_id=201 Bardzo szybko potrzebuje odp bo nie moge autem jeździć a oryginał jest drogi...
  2. Dzieki ale jest pewne ze ten moduł padł ?
  3. Witam dziś rano wsiadam do auta odpalam i patrze swieci ciagle kierunek z lewej strony nawet gdy wyciagne kluczy i zamkne auto. Dzwoniłem do elektryka kazał mi wyciagnac wlacznik swiatel awaryjnych nic to nie dalo czytajac w googlach wyciaglem modul komfortu i zgasło i nie jestem pewien czy jest on winny i czy moge kupic jakis o innych numerach ? nr modułu: 8e0 907 279 E
  4. Witam prosiłbym o sprawdzenie logow bo samochod cos jakiś słaby jest ;/ jezdziłem passatem b5 to miał kopyto a to taki muł dopiero tak 2200 obrotow zaczyna jechac http://vaglog.com/log-011_x516k.html http://vaglog.com/log-003_cgZO1AG.html
  5. mam ten kabel od viaken dziś spróbuje sie polaczyc
  6. AUTO-COM i pisze brak połączenia ze sterownikiem silnika a np. poduchami połączę się bez problemu zrobię zdjęcie to wstawię jak to wygląda
  7. Witam mam problem z połączeniem kompa z silnikiem mega macs raz sie połączyłem a autocom wcale nie wiem co jest nie tak ;/ Proszę o pomoc bo coś jest nie tak bo auto nie jedzie tak jak powinno
  8. Kupiłem uszkodzona ale miska nie widać by była wymieniana
  9. Zrobię zdjęcie i podeśle ale pas na pewno jest dobry bo patrzalem na stary i tak samo wyglada o regulacji wiem ze jest
  10. patrysaudi zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  11. Witam tak jak w temacie nie pasuje mi poduszka pasa ze silnikiem (samochod uszkodzony A4 b6) robiac blacharke musze silnik podnosic do góry patrzałem na poduszki to prawa widze jest dobra ale ciekawi mnie lewa ta olejowa czy czasami nie poszła Mogę podesłać zdj tej poduszki może ktoś mi powie bo stoje i mysle bo wszystko ładnie pasuje ale silnik sciaga pas na dół ;/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.