Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dlleman

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dlleman

  1. Panowie co do tematu jestem po zamianie sprężyn i amortyzatorów z 1BA na zestaw pro kit- sprężyny eibach amortyzatory bilstein b8. Zestaw idealny. Auto zostało obniżone, warunki jezdne idealne, komfort bardzo dobry. Polecam ten zestaw!
  2. Kolego ja miałem taki zestaw i jak dla mnie tragedia(opis powyzej). Wróciłem do oryginalnych sprężyn i zastanawiam się nad amortyzatorami bilstein b8 lub sachs- czekam na opinię, jakie amortyzatory wybrać.
  3. Koledzy czy powyższy zestaw jest tańszą alternatywą dla zestawu bilstein B12 pro kit ? Czy powyższe amortyzatory sachs to odpowiednik amortyzatorow bilstein b8?
  4. Z tego co ustalilem u mechanika mam oryginalne sprężyny. Jednak okazało się, iż po wymianie sprężyn powinienem udać się na geometrię kół ponieważ po wymianie zmieniły sie kąty koła i część nacisku zostało rozłożone na inne elementy zawieszenia. Ja dokładnie nie znam się na tym zawieszeniu ale po zmianie sprezyn oraz pełnym ustawieniu geometrii zawieszenia sytuacja z twardościa ma się poprawić. Wiadomo nie będzie to jak przed zmianą ale efekt "piłeczki pimpongowej" zniknie. - całą informację uzyskałem od zaufanego mechanika z serwisu audi.
  5. Witam Wszystkich. Posiadam audi a4 b8 ze standardowym zawieszeniem 1ba. Auto na kołach 18. Chcąc go obniżyć zakupiłem sprężyny Eibach PRO KIT, które obniżają auto przód 35mm tył 30 mm. Sprężyny zostały dopasowane wagowo. Dokonałem ich wymiany w aucie pozostawiając standardowe amortyzatory. Auto zyskało na wyglądzie bo efekt obniżenia został osiągnięty jednak jestem niezadowolony z komfortu. Auto jest bardzo sztywne. Na nierównościach czuję się jak piłeczka pingpongowa. Zdawałem sobie sprawę, że obniżenie auta spowoduje jego usztywnienie ale nie myślałem, że aż w takim stopniu. Proszę o podpowiedź czy na minimalną poprawę komfortu jazdy przy obniżonych sprężynach pomoże wymiana amortyzatorów. Jeżeli tak to na jakie. Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.