-
Temperatura silnika w Audi A4 B6 1.8T
Dziękuję w takim razie za szybką odpowiedź chłopaki, wszystkiego dobrego ???
-
Temperatura silnika w Audi A4 B6 1.8T
Powaznie? Jakiś czas temu mechanik powiedział mi tak przy okazji, że temperatura jest niezgodna z tym co pokazane jest na desce rozdzielczej i że prawdopodobnie czujnik do wymiany ? Zliza mi się dłuższy wyjazd więc wolałem zapytać tutaj
-
Temperatura silnika w Audi A4 B6 1.8T
Witam od jakiegoś czasu zauważyłem, że mój samochód po rozgrzaniu na desce ma temperaturę równa 90°C, ale przy podłączeniu go do komputera temperatura jest 98°C-102° czy wina leży po stronie czujnika?
-
Konrad1996 obserwuje zawartość Wyciek oleju
-
Wyciek oleju
Witam, dzisiaj zauważyłem plamkę pod samochodem, sprawdzając pod maską co się dzieje zauważyłem, że pod alternatorem w okolicach przewodu jest, mokre, czy ktoś może mi powiedzieć co to jest? Zdjęcie w załączniku, samochód to audi a4 b6 silnik 1.8T BFB
-
Auto dziwnie chodzi
Witam, mam dosc nietypowy problem, do konca samochod chodzil dobrze z dnia na dzien zaczal chodzic jakby na 3 cylindry, od razu przyszlo mi na mysl, ze moze to byc cewka zaplonowa, bez podpinania komputera wymienilismy cewke zebys sprawdzic czy owa cewka jest winowajca, ale nie samochod chodzil tak samo wiec cewka odpada, kolejnego dnia podlaczylem samochod pod komputer wyskoczyl blad przepustnicy (uszkodzenie mechaniczne) wiec wymienilem przepustnice, wszedzie wszystko powyczyszalem z brudu, ale coz samochod nadal chodzi jakby na 3 gary i nie reaguje na pedal gazu, najbardziej mnie zastanawia pewna rzecz, od poczatku usterki jest tak, ze samochod chodzi na 3 gary przekrece kluczyk w stacyjce na zgaszanie i spowrotem na odpalanie w skutek czego nie pozwalam mu zgasnac i po takim przekreniu samochod chodzi normalnie jak powinien, prosze o pomoc bo na prawde jestem juz kropce, pozdrawiam serdecznie
-
Gdy silnik jest nagrzany traci moc
Witam, moje audi dluzszy czas nie lapalo 90°, zazwyczaj bylo to okolo 85°, zwróciłem na to uwage, ale nie przejmowalem sie tym za bardzo, do tej pory tak jest, ze auto nie osiaga maksymalnej temperatury, ale gdy na dworze jest cieplo samochód, rozgrzewa sie do 92° i traci moc, jest strasznie oporne, czuc drgania silnika w środku, strasznie sie meczy, kiedy wyjdę na trase temperatura ponownie spada do 85° i auto znowu ma moc, czy wina lezy po stronie termostatu, proszę o pomoc, pacjent A4 B5 1.8 ADR
-
Metaliczny dźwięk na zimnym
No niestety z cisnieniem nic nie sprawdzane, a dzwiek słychac nawet do 5 sekund czasami, a to dosc denerwujace
-
Metaliczny dźwięk na zimnym
No własnie dziwne by to było, poniewaz rozrząd lacznie z rolkami i lanczuskiem byl wymieniany (Chyba, ze mechanik poleciał sobie w kulki i łańcuszka nie wymienił)
-
Metaliczny dźwięk na zimnym
Witam, od jakiegos czasu gdy odpalam samochod rano słysze dziwny kilkusekundowy metaliczny dzwiek, jednak gdy nacisne pedal gazu po samym odpaleniu dzwiek znika, na cieplym odpala bez zarzutów, mial ktos moze taki problem, poniewaz szukalem rozwiazania i nic nie moge znalezc ?
-
Nierówna praca silnika
Witam! Od jakiegos czasu cos jest nie tak z moją srebrną strzała A mianowicie, na gazie przy postoju mam nierówne obroty silnik skacze jak szlony pod maską, na benzynie troche mniej, ale równiez dziwnie "drży" czuc drgania w srodku, ponadto zauwazylem, ze na silniku są znaki oleju, wiec zacząłem sie martwic trochę, jak myslicie czy to moze byc uszczelka pod głowicą ? Pozdrawiam
-
Do czego służą te guziki
Witam serdecznie, od dłuższego czasu zastanawiam sie do czego służą te 2 przyciski, to jest lewa strona, od kierunków, pomoże ktoś ?
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
Zaryzykowałem i kupiłem sondę, ale to nie zmieniło nic, dodatkowo pojawil sie błąd 16486
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
No okey, jezeli nic nie znajdę to dam znac w temacie
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
No okey, jezeli nic nie znajdę to dam znac w temacie
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
No moja nie zbyt zmienia wartości i jest bardzo niski wynik, czyli raczej wymienić ją ?