Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andziulinka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. andziulinka zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. dzięki za rady czujnik temperatury na pewno ok, był wymieniany jakieś 4miesiące temu razem z termostatem i tam czymś jeszcze. te huczenie to bardziej łożysko niż opony, miałam to na zimowych teraz mam na letnich (Też myślałam że zmiana pomoże) już umówiona na podłączenie do komputera na jutro. jak będzie coś niejasnego będę pewnie pisać, jeszcze raz dzięki wielkie za wskazówki
  3. Witajcie. Z góry przepraszam, jeśli to nie ten dział i za tytuł, który nie wiedziałam jak nazwać. otóż sprawa wygląda następująco (audi a4 b6 2002r, 1.9 tdi, zczipowany na więcej koni niż ma, jeśli to jest istotne, sama nie wiem) Jestem kobietą. Mój mąż słabo mi chce pomóc rozwiązać problem. A Chciałabym chociaż wiedzieć co nie gra zanim wybiorę się do mechanika, żeby nie zrobili mnie w bambuko, zwłaszcza że mieszkam za granicą a naprawianie auta w euro cholernie boli. Otóż, jak w temacie. nie wiem co jest grane, Kiedy gaszę auto auto strasznie długo się chłodzi? pracuje? jak zwał tak zwał. Od kilku dni tak mam, ale dzisiaj to już dramat, około 10-15 minut zajęło mu żeby się wyciszyć. Dołączam kawałek filmiku, na którym słychać jego odgłosy. Auto potrzebuję do pracy, dziennie robię około 70-90 km. Do Polski jadę dopiero w połowie lipca i obawiam się, że może nie wytrzymać. Płyny pod maską są ok. I czy może to mieć związek z jeszcze jednym moim problemem, a mianowicie w ostatnim miesiącu głośno pracuje - najczęściej jeżdżę na autostradzie, także obroty mam około 2,5 - 3 , ale huczenie już jest przy 70 km/godz, jak i nie mniej. też nie wiem co jest, ale to mniej brałam do głowy. Czy ktoś byłby w stanie poprowadzić mnie we właściwym kierunku? Dzięki i pozdrawiam video-1493976250.mp4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.