Treść opublikowana przez Przemo444555
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Kolego, ale mi się nie zapala kontrolka od niskiego poziomu oleju, tylko kontrolka błędu czujnika poziomu oleju.
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Zaś bagnet mam następujący AT GN4 PA66
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Też ci się paliła kontrolka od czujnika poziomu oleju ? Tzw. oil sensor. ?
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Jak zmieniałem czujnik, to także zmieniłem olej. Wlałem 4 litry i na bagnecie jest pod max.
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Wymieniłem czujnik poziomu oleju, który znajduje się w misce olejowej i dalej się pali żółta kontrolka(ostrzegawcza), tzw. Oil sensor. Stan oleju , wszystko jest.
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Jeśli pompa oleju by nie podawała dobrze to raczej by nie było dobrego ciśnienia oleju w komorze silnika i by się inny komunikat zapalił czy raczej nie ?!
-
Problem z czujnikiem oleju (OIL SENSOR)
Witam serdecznie Panowie Chciałbym zasięgnąć pomocy, mam problem z czujnikiem poziomu oleju. Na wyświetlaczu ciągle wyświetlał się komunikat o błędzie dotyczącym OIL SENSOR. Dzisiaj zabrałem się za jego wymianę. Wszystkie piny prościutkie, kostka cała, przewody całe. Stwierdziłem, że może wina tkwi w samym czujniku, więc go wymieniłem. Lecz problem dalej nie został pokonany. Kontrolka dalej się świeci. Nie mam już pomysłu co to może być. Bardzo proszę o wskazówki i pomoc.