Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amare Deus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Amare Deus

  1. Amare Deus odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.6
    Tzn w poście ? Jeśli tak to tak , to ,że termistat nowy było odp do Twojego komentarza. Ostatnio był wlany środek do układu chłodzenia i czyszczone z woda destylowana. Teraz po przejechaniu ok 24km sprawdziłem jak nagrzewa się chłodnica , i jest nagrzana na ok 1/6 jej powierzchni , może być aż tak zasyfiona ? Może ona być powodem całego zamieszania ?
  2. Amare Deus odpowiedział(a) na Amare Deus temat w 1.6
    Ostatnio był czyszczony układ chłodzenia termostat nowy
  3. Amare Deus opublikował(a) temat w 1.6
    Mam problem a mianowicie podczas dłuższej jazdy silnik łapie temp do 95℃ lub więcej a gdy zgasze to rośnie do 100℃. Silnik po wymianie płynu , oleju filtrów i uszczelki , na układzie jest spore ciśnienie, brat zauważył że tylko pół chłodnicy się nagrzewa. W czym może tkwić problem ?
  4. Amare Deus opublikował(a) temat w 1.6
    Siemanko. Mam maly problem z moim a4b5 1.6 z '97 z lpg. A mianowicie ostatnio znikl mi trzy razy plyn chlodniczy sadze ze moze to byc wina uszczelki pod glowica, w zbiorniku jest dosc duze cisnienie co nalezy sprawdzic przy takim fancie?
  5. Amare Deus opublikował(a) temat w 1.9TDI
    A więc tak , mam problem z ruszaniem z biegu pierwszego , musze wcisnac przynajmniej polowe gazu , ruszenie na samym sprzegle jest niemozliwe, w momencie osiagniecia polsprzegla czuje gwaltowny spadek obrotow , gdy auto sie toczy(powoli) a wrzucilbym bieg drugi to samochod jest w stanie zgasnoc , jest to model silnika z1 z '99 polift, brat ma taki sam tylko przedlift, a mozna u niego ruszyc z samego sprzegla czy nawet biegu drugiego bez wiekszych problemow. jesli ktos mial podobny problem lub wie od czego to moze sie dziac to prosze o pomoc z góry dzieki za poswiecony czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.