-
Magia i czary po umyciu auta
@prezesik18 @badyl666 Jesteście chlopaki bogami mechaniki, kluczyk nie odbijał, chyba stacyjka do wymiany, ale jak sam na czuja cofnę kluczyk to wszystko działa. Dodatkowo wg. jakiegoś poradnika z tego forum wyczyściłem wszystko przy komputerze i sylikonem objechałem tam pod uszczelką bo woda się lała pod dywanik kierowcy.
-
Magia i czary po umyciu auta
Dziękuję musiek, jutro po pracy zrobie audicy "test posejdona" i zobaczymy czy stoi tam woda. Dobranoc
-
Magia i czary po umyciu auta
@musiek Czyli to po prawej stronie pod podszybiem?
-
Magia i czary po umyciu auta
Odpływy były bardzo zapchane i bardzo mozliwe jest tak jak mowisz, tylko dalej nie wiem gdzie szukac winy
-
Magia i czary po umyciu auta
Panie przem8 odpływy wody pod akumulatorem czyscilem w sobote takze sa drożne a mimo to pojawil sie taki problem.
-
Magia i czary po umyciu auta
Mam problem z (chyba) elektryka Audi A4 b5 1996 1.6 benzyna. Otóż po jednokrotnym przekręceniu kluczyka "na zapłonie" wszystko jest w porządku, działają wszystkie funkcje, ale po odpaleniu samochodu przestają dzialać swiatla mijania, kierunkowskazy, dmuchawa, klakson i wycieraczki. Prawdopodobnie ma to cos wspolnego z nieszczelnością bo wczoraj myłem auto, potem woda byla pod pedałami a problem pojawił się dzisiaj rano. Gdzie szukać problemu? Prosilbym o wytlumaczenie jak dla laika albo konkretnie co powiedziec mechanikowi zeby mnie nie ociął na kase, dziękuję
robert2017
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta