-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
czytałem że po odłączeniu akumulatora trzeba od nowa zrobić kodowanie świateł i lusterka fotochrom bo też nie działa ? ale jak to zrobić???
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
W vagu mam tylko błąd light switch e1 27-10 implausible signal intermittent
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
Zwykłe żarówki mam postoje i nad tablicą też zwykłe
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
Wydaje mi się ze do pin17 powinny iść dwa kable ale nie wiem czy to coś ma wspólnego
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
Nie niestety to nie to
-
A4 b6 2003 światła świecą w pozycji 0
Witam mam taki problem światła mijania i pozycyjne świecą w pozycji 0 gdy jest zapłon. Mam przełącznik z funkcja Auto. Tryb skandynawski jest wyłączony. Przełącznik jest dobry i oryginalny bo sprawdzałem na innym też. Numery są takie jakie powinny być sprawdzane przez serwis wersja high. Co to może być ? Proszę o pomoc poniżej zdjęcia kostki
CAMILU-8-
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta