Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jovitoo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Co było przyczyną?
  2. ok, dzięki, a ty kolego Karol_ok9 rozwiązałęś w końcu swój problem z falowaniem obrotów?
  3. Już ogólnie się zastanawiam czy nie mam gdzieś zwarcia na przewodach do tego czujnika, jeszcze spróbuję sterownik podmienić, a ty sobie poradziłes że swoim problemem?
  4. Podeślesz mi ta instrukcje na email?
  5. Hmm to dziwne bo słyszałem od wielu mechaników że się ustawia lampa
  6. powiedz mi gdzie się to w vagu ustawia? Mechanik ustawial zapłon lampa stroboskopowa...
  7. witam po dłuższej przerwie problem ze skaczącymi obrotami dalej występuje, pojawia sie tylko jeden błąd na odpalonym silniku, usune i zaraz znowu wyskakuje: 00515- Camshaft Position (Hall) Sensor(40) 30-00 Open or Short to B+ dzisiaj wymieniłem czujnik halla w aparacie zapłonowym, błąd dalej wyskakuje ten sam, zero różnicy- juz naprawde nie mam sily do tego samochodu, przypomnę co wymieniłem: Czujnik halla, kopułkę, palec, świece, kable, przepustnice, przepływomierze... brakuje mi juz pomysłów, obroty świrują napewno od tego błędu, ale jak się go pozbyć? jakieś pomysły ktos ma ? prosze o pomoc bo ręce opadaja
  8. Jovitoo odpowiedział(a) na kirsa temat w 1.6
    witaj, tak bedzie pasować bez problemu
  9. u mnie falują (skaczą od 350-1200) nawet w lato, niezależnie czy mam włączone grzanie szyby itd, dzisiaj wymienilem kopułkę i palec, zero poprawy, tylko dziwi mnie to ze jak odlacze aku i podlacze, to po pierwszym uruchomieniu auto wszystko jest okej, normalnie chodzi, tylko jak zgasze i zapale drugi raz to problem powraca... juz naprawdę nie wiem o co chodzi, powoli mam juz dosyć
  10. blad czujnika halla wywala przy odpalonym samochodzie, usune i zaraz znowu się pojawia i tak w kółko. Dodam jeszcze, że jak odepne akumulator i podepne z powrotem, odpale auto, to wszystko chodzi elegancko nie falują obroty itd, ale gdy tylko zgaszę samochód i odpalę drugi raz, problem powraca... znowu zaczynają falować
  11. w czwartek postaram się wrzucić logi to może tobie coś to powie zrobić statyczne czy dynamiczne?
  12. ok dzięki, sprawdzę to
  13. juz zamowiłem nowe świece, kable i bebechy do aparatu zaplonowego. Może mi ktoś powiedzieć od czego jest ta wtyczka na załaczonym zdjeciu? bo sobie tak wisi... a moze gdzieś jest jej miejsce ? :>
  14. podmienialem ostatnio przepustnice ale dalej to samo... takie pytanko, czy przy przepustnicy, tam gdzie znajdują się te zębatki i cale sterowanie, ścieżki powinny być takie wytarte na potencjometrze? bo w jednej i drugiej przepustnicy takie coś zauważyłem, może to ma jakiś wpływ? druga sprawa, może mi ktoś powiedzieć od czego jest ta wtyczka na załączonym zdjeciu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.