Treść opublikowana przez sonys311
-
Pytanie bardzo szybkie
Witam mam a4 b6 2.0alt czarną, do rzeczy chce wymienić zderzak tylni na ten z s-Line tylko na nim jest centralnie rura wydechowa zakryta, pytanie czy da się go zamontować do mojej bo na moim starym zderzaku po prostu tlumnik widać i nwm czy będzie pasować
-
Oszust? Stan paliwa
Witam serdecznie mam taki mały problem otóż nie jestem pewny ale mam chyba uszkodzony ten czujnik co jest po siedzeniem od poziomu paliwa otóż miałem pół baku i trochę tak przejeździlem... Okej mam gaz założony ale dziś z ciekawości pojechałem na Orlen zatankowalem 10litrow i pokazało troszkę za kreskę od połowy... Co myślicie
-
Czy lampy xenon i bixenon pasują w miejsce zwykłych lamp ?
Witam mam audi a4 b6 z 2000r i mam zwykle lampy reflwktorowe czy mogę sobie kupić na allegro lampy xenonowe albo bixenon obojętnie jakie i będą pasować?
-
Ważne pytanie
-
Witam prośba jedna wielka bo nie wiem co robić
Witam posiadam multitronic i świeca mi się wszystkie na czerwono ale normalnie audi jeździ nic nie czuję wsteczny też czasem zniknie i normalnie pisze d czy r czy n ale przeważnie świeci na czerwono wszystko ale jeździ normalnie za to nie działa mi ręczne zmienianie biegów, czy mieliście podobnie czy można na tym jeździć i mieć to w d...bo to po prostu stary automat... Rozumiem że cześć z was powie że ok a co się stanie jeśli pewno razu będziesz jechał a biegi po prostu przestana działać... Ok... Wiem w sumie długo już tak jeżdżę wiem o tym dlatego pytanie do tych bardziej doświadczonych z tymi skrzynia i czy jest to coś poważnego a jeśli ktoś miał podobnie to na jakie mnw. Koszty mam się przygotować dziękuję i pozdrawiam
-
Pytanie o radio czy zadziała
-
Coś rozładowywuje akumulator
Witam serdecznie kupiłem w marcu a4 b6 2.0alt i zostawiłem ja pod moją firma auto stało 2 tygodnie gdy przyjechałem aku padł pojechałem do jakiegoś mechanika od akumulatorow to zrobił testy i wyszło że coś kradnie prąd z aku miałem założony 70 akumulator a od niego kupiłem nuwke 60 akumlator najlepsze okazało się że z auta dalej znikal prąd więc oddałem do elektromechanika porobił testy okazało się że instalacja jest ksiazkowa powiedział żebym założył porządny akumlator, stąd też pytanie czy jest sens kupić nowy aku czy dać do innego elektryka bo niechce topic hajsu znów w błoto
-
Witam pytanie o reflektory
Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć czy jakbym kupił lampy z Audi a4 b6 z 2002r to podeszły by do mojej z 2000roku?
-
Pytanie do zaawansowanych użytkowników
Jaki byłby orientacyjny tego koszt
-
Pytanie do zaawansowanych użytkowników
Witam serdecznie posiadam audi a4 b6 2000r z multitronickiem z silnikiem 2.0ahl czy jest możliwość wymiany silnika na właśnie 1.8t a jeśli tak to czy sama wymiana wystarczy czy trzeba wymieniać skrzynie biegów czy coś?? Czy po prostu sam silnik przekłada się i tyle
-
Problem check engine
No właśnie dawno temu nie miałem robionego przeglądu gazu, no ale czy te błędy wskazują na poważna usterkę??
- Problem check engine
-
Problem check engine
Witam posiadaczy mam problem z tymi błędami generalnie trochę się zaglebilem w necie i jest to przyczyną sondy, wtryskiwaczy paliwa i katalizatora, Pytanie czy rozsądnie by było pojechać do mechanika żeby wymienił owe części czy jest to wina czegoś innego byłbym wdzięczny za odpowiedź ponieważ zamierzam się do wymienienia tych części i z tad pytanie czy warto i potrzeba a może ktoś miał podobnie i wie jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
-
Dać do lakiernika czy, kupić nowy zderzak
Witam serdecznie mam na dole zderzaka takie pękniecia i zastanawiam się co by było leprze lakiernik czy nowy zderzak
-
Audi blokada audi navigation
Witam serdecznie padł mi akumulator w aucie długa historia..., i potem gdy już miałem prąd to w audi navigation pisało żeby wpisać kod tylko gupi nie popatrzyłem i dałem enter i się zablokował wysyłam zdjęcie, Pytanie czy jest jakiś sposób żeby to odblokować audi a4 b6
-
Problem felgi a4 b6
Witam serdecznie czy będą mi pasować takie koła felga w raz z opona ? Audi a4 b6 sedan 2.0 benzyna 2000r.
-
Składane lusterka
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie a4 b6 chodzi o składane lusterka gdy siedzę w aucie mogę je schować czy jest możliwość ustawienia na komputerze Aby chowaly się z kluczyka z pilota gdy zamykam auto czy trzeba kupić osobny moduł? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
-
Audi a4b5 pika 3 razy
Witam jak w temacie niewiem o co chodzi auto przy przekręceniu kluczyka pika 3 razy i pokazuje wykrzyknik o co chodzi przepraszam nie znam się o dlatego pytam
-
Moje zastała audi problem
Witam jestem dość początkujący posiadacz audi mam je pół roku w sumie w 2 miechy jeżdżę bo za granicę jeżdżę innym gdy ostatnio przyjechałem do Polski moje audi zaczęło wywołać jakiś błąd otóż gdy naciskam na pedał hamulca zaczyna puszczać na 2sekundy piszczenie i coś mi pokazuje na fisie tylko że ekran mam zalany i nie wiem o co chodzi jakiś błąd czy coś po każdym odpaleniu audi tak mam gdy nscisne na hamulec po czym później już nie piszczy ale na fisie dalej pisze tylko za cholerę nie umiem tego przeczytać z Tąd moja proźba czy ktoś nie miał podobnie że swoim audi pod spodem zamieszczam zdjecie *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony