- Usunięcie kata
-
Usunięcie kata
drugą sonde i tak mam wplanie wyłączyć w ecu wiec sypania błędów nie bd chodzi tlko o to czy pusta pucha bd zdawac egzamin czy musi byc dp
- Usunięcie kata
-
Usunięcie kata
Myślę nad wstawieniem Downpipe ale jest cholernie drogi a wiec myślę nad tym żeby rozciąć stary katalizator wyciągnąć wkład i z powrotem ładnie pospawać ,co o tym myślicie. Bd zdawać to egzamin czy za dozę zawirowania spalin powstaną bo pucha za duża ?
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
dzięki za odpowiedz na dniach zaczne działać
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
http://vaglog.pl/log-115_118_2L8a3.html http://vaglog.pl/log-003_020_zzQM9.html http://vaglog.pl/log-002_033_qee9b3W.html o to logi o które prosiliście na pb pedał do końca .Proszę o analizę logów
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
logi są robione na pb, lpg narazie zostawiam w spokoju chce pierw pb ogarnąć. Gaz wciskałem do końca błędy były skasowane, jedynie podczas robienia logów wypadał zapłon przy 5-6 tysięcy obrotów, dzisiaj zrobię pozostałe grupy
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
wiadomo jak te wszystkie czujniki nie bd miały odpowiednich parametrów to turbo nie bd pompować ale niestety ja sie nie znam na parametrach czujników
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
proszę o analizę logów niestety 003 +020 nie udało mi sie zrobić brak warunków na drodze. tak przy 5-6 tysiącach zaczął wypadać zapłon i migać check
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
http://vaglog.pl/log-115_118_0Kclg8.html http://vaglog.pl/log-002_033_Q1zds.html
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
panowie jakie numery logów zrobić
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
i tak chyba zrobię
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
ciśnienie oleju sprawdzone jest książkowe na biegu jałowym 1,8 bar, 2 tysiące obrotów 4 bar, 2,5-3 tysiąca 4,5 bara . w tygodniu wyciągnę kata moze jest zapchany . w poniedziałek umówię sie na zrobienie logów i wstawię zobaczymy mam nadzieje że coś wyjdzie e;/
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
a dokładnie gdzie jest do pobrania vag com na form jestem nowy jeszcze nie ogarniam a tych kabli tez jest od groma
-
bex nie ma mocy na hamowni wyszło że brakuje mu 45km do 190km
może regulator ciśnienia paliwa jest padnięty co myślicie? kurde ale 45km to naprawdę dużo co to mogło by być takiego, pozostaje mi chyba się tylko udać do tego warsztatu żeby zrobić te logi