Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daras21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. daras21 odpowiedział(a) na daras21 temat w 1.8T
    okej dzieki za info
  2. daras21 odpowiedział(a) na daras21 temat w 1.8T
    drugą sonde i tak mam wplanie wyłączyć w ecu wiec sypania błędów nie bd chodzi tlko o to czy pusta pucha bd zdawac egzamin czy musi byc dp
  3. daras21 odpowiedział(a) na daras21 temat w 1.8T
    tak jest zamontowane
  4. daras21 opublikował(a) temat w 1.8T
    Myślę nad wstawieniem Downpipe ale jest cholernie drogi a wiec myślę nad tym żeby rozciąć stary katalizator wyciągnąć wkład i z powrotem ładnie pospawać ,co o tym myślicie. Bd zdawać to egzamin czy za dozę zawirowania spalin powstaną bo pucha za duża ?
  5. dzięki za odpowiedz na dniach zaczne działać
  6. http://vaglog.pl/log-115_118_2L8a3.html http://vaglog.pl/log-003_020_zzQM9.html http://vaglog.pl/log-002_033_qee9b3W.html o to logi o które prosiliście na pb pedał do końca .Proszę o analizę logów
  7. logi są robione na pb, lpg narazie zostawiam w spokoju chce pierw pb ogarnąć. Gaz wciskałem do końca błędy były skasowane, jedynie podczas robienia logów wypadał zapłon przy 5-6 tysięcy obrotów, dzisiaj zrobię pozostałe grupy
  8. wiadomo jak te wszystkie czujniki nie bd miały odpowiednich parametrów to turbo nie bd pompować ale niestety ja sie nie znam na parametrach czujników
  9. proszę o analizę logów niestety 003 +020 nie udało mi sie zrobić brak warunków na drodze. tak przy 5-6 tysiącach zaczął wypadać zapłon i migać check
  10. http://vaglog.pl/log-115_118_0Kclg8.html http://vaglog.pl/log-002_033_Q1zds.html
  11. panowie jakie numery logów zrobić
  12. ciśnienie oleju sprawdzone jest książkowe na biegu jałowym 1,8 bar, 2 tysiące obrotów 4 bar, 2,5-3 tysiąca 4,5 bara . w tygodniu wyciągnę kata moze jest zapchany . w poniedziałek umówię sie na zrobienie logów i wstawię zobaczymy mam nadzieje że coś wyjdzie e;/
  13. a dokładnie gdzie jest do pobrania vag com na form jestem nowy jeszcze nie ogarniam a tych kabli tez jest od groma
  14. może regulator ciśnienia paliwa jest padnięty co myślicie? kurde ale 45km to naprawdę dużo co to mogło by być takiego, pozostaje mi chyba się tylko udać do tego warsztatu żeby zrobić te logi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.