Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cyryl890

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cyryl890 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, mam problem, mianowicie zauważyłem spadek mocy, i brak przyśpieszenia. Zmieniłem n75, zaworek odpowietrzenia zbiornika, oraz założyłem 'blow off', taką hybrydę, która tłoczy z powrotem część powietrza, i trochę wypuszcza na zewnątrz, rąbiąc shhhh... Mogę też zaślepić wgl wylot upustowy powietrze na zewnątrz i wtedy całe wraca z powrotem do obiegu.Problem znikł, auto odżyło, prawidłowo przyśpieszało, spoko syczało. Po jakiś dwóch tygodniach problem powrócił i dzieje się dalej to samo, tak jakby brak reakcji na turbinę, ale słyszę jak turbinka pogwizduję, a "blow off" syczy. Wiecie w czym może tkwić problem? Dodam, że nie wywala mi błędów z kompa. Miałem kilka myśli, że to może skrzynia, ale jednak po wymianie zaworków, wszystko było ok, nie było szarpnięć (przed wymianą też nie było), prawidłowo jechała, teraz też nie ma, żadnych szarpnięć. Dziur w podciśnieniu i dolocie nie znalazłem. Jestem w Niemczech, i nie chce się nadziać na niepotrzebne koszta bezsensownych napraw które nie dadzą nic, a niestety nie mam tu jak ogarnąć się z mechanikiem...
  2. Cyryl890 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, ostatnio zauważyłem, że jakby turbinka nie działa, okazało się, że jeden wężyk od podciśnienia i zaworek są uszkodzone. Zakleiłem taśmą, i przez jakiś czas podziałało, albo mi śe wydawało Ostatnio znowu zauważyłem brak mocy, zakleiłem porządnie, i wydaje mi się, że nie ma przecieku Szukam części ale nie mogę znaleźć wężyka, może mi ktoś podpowiedzieć jak dokładnie nazywa się ten wężyk i zaworek? Czy sądzicie że to może być wina tego uszkodzenia, że turbo nie złącza się? Czy szukać jeszcze gdzieś indziej uszkodzenia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.