Treść opublikowana przez SapinPL
-
Brak połączenia z modułem parkowania
- Brak połączenia z modułem parkowania
Błąd 01517 pojawia się w sterowniku centralnego, instruments oraz w immobilizer. Haka nie posiadam, prawdopodobnie poprzednik przy tym coś grzebał- Brak połączenia z modułem parkowania
Vcds 17.1 Kabel Vag17 hex + can Dodam że nie mam haka i wyskakuje dodatkowo coś takiego 01517 sterownik przyłączenia przyczepy / czujnika holowania (J345)- Brak połączenia z modułem parkowania
Hej, Mam problem z połączeniem się z modułem parkowania 8e0 919 283 d. Po wrzuceniu wstecznego słychać długi sygnał dźwiękowy. Podmieniłem moduł na drugi o takim samym oznaczeniu i również VCDS nie mógł się z nim połączyć. Dźwięk podobnie jak przy pierwszym module był długi po wrzuceniu wstecznego. Po odpięciu modułu sygnału brak. Jak połączyć się z modułem parkowania? Jak sprawdzić czy takie połączenie jest sprawne? Dochodzą tam dwie kostki. Mam czujniki tylko na tył.- Nastawnik pompy paliwa
- Nastawnik pompy paliwa
Znacie kogoś godnego polecenia w okolicach Warszawy, Piaseczna kto potrafi wyczyścić nastawnik dawki paliwa? Mam takie objawy: 1. Migająca kontrolka świec 2. Drgania na mniejszych obrotach podczas odpuszczania gazu 3. VCDS 01268 - Quantity Adjuster (N146) 35-10 - - - Intermittent 65535 - Internal Control Module Memory Error 37-10 - Faulty - Intermittent - Brak połączenia z modułem parkowania