-
Kierownica wielofunkcyjna
Witam. Czy wie ktoś czy kierownica wielofunkcyjna podejdzie do a4 88 2008 rok radio concert I drugie pytanie czy poduszka I wiązka elektyrczna wtedy musi byc inna? Znalazlem kierownice bez ppduszki ale z takim samym kształtem. Pozdrawiam I z góry dziękuję
-
Zamek Drzwi od Strony Kierowcy
Pomoże ktoś???
-
Zamek Drzwi od Strony Kierowcy
Witam. Mam problem z rozpoznaniem nowego zamka do drzwi poniewaz nie otwieraja mi sie i nie zamykaja drzwi z pilota tylko kluczkiem i chciałem wymienic sobie zamek ale nie wiem jaki do konca kupic poniewaz jest 6 kabli a liczba pinow w kostce jest 7 i cieżko mi znalesc właściwy zeby nie zamówic złego. Mam taka kostke jak na zdjeciu. MOgłby ktoś pomoc jaki zamek zakupic i ew wysłac link ? Z gory dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
osebolek jakie masz zalozone zarówki h7 ? fajny efekt
-
Brakujaca część 2.0 TDI CR
Tam co jest w żółtym koleczku tak jest tak jakby urwany kabel taki gruby to co zrobiłeś zdjęcie to jest jeszcze niżej jeśli możesz zrób zdjęcie tak jak ja albo podobnie.
-
Brakujaca część 2.0 TDI CR
A może ktoś dodać zdjęcie niżej tej gumowej rury ??
-
Brakujaca część 2.0 TDI CR
Witam. Na zdjęciu zaznaczyłem widoczny jest tam tak jakby końcówka masy albo jakiegoś przewodu i jest tam jakaś dziura którą widzę chyba pierwszy raz jakby brakowalo tam jakiejs śruby. Mógłby ktoś zobaczyć czy u siebie ma tak samo ? Auto A4 b8 2.0 TDI Z góry dziękuję za pomoc
-
Bujanie autem przy przyspieszeniu od 2 biegu do 3
Każdy jak każdy znam takich co mają kabel z chin i mówią że błędów w aucie nie ma A u innego po 5 błędów..
-
Bujanie autem przy przyspieszeniu od 2 biegu do 3
Nie wiesz kto by mi to zrobił w Rzeszowie albo okolicach ?
-
Bujanie autem przy przyspieszeniu od 2 biegu do 3
Jak wymienię ten zawór trzeba coś kodowac na vag-u ?
-
Bujanie autem przy przyspieszeniu od 2 biegu do 3
Delikatne na całym aucie
-
Bujanie autem przy przyspieszeniu od 2 biegu do 3
Witam. Posadam Audi z silnikiem diesla 2.0. Problem polega na tym że gdy przysieszam autem buja tym autem tak jakby ja boki i jest to tylko odczuwalne na 2 biegu podczas przyspieszania i na 3, nie jest to za każdym razem pojawia się co jakiś czas. Wymieniona była dwumasa razem z lozyskiem zregenerowana była skrzynia biegów ponieważ był luz na jakimś łożysku sprawdzone półosie. Nie wiem już sam co może być z tym autem. Macie jakieś pomysły ??
pawelp7
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta