Rafcio07

PB

Osiągnięcia Rafcio07

Reputacja

1. Witam mam takie pytanie dzisiaj odpowietrzałem układ hamulcowy u mechanika dynamicznie bo miałem powietrze w pompie od absu i teraz tak w układ weszło 2.5 bar po czym odkręcił zaworki odpowietrzające z tyłu i poszło powietrze natomiast w zbiorniczku zrobiło się ponad max czyli do załamania gwintu na korek hamulce wyostrzyły się jak nie wiadomo co. Po czym zajechałem do domu podniosłem maskę i widzę że płyn poleciał korkiem a dokładnie taką małą dziurką na korku i czy to jest normalne odciągnąłem ten nadmiar płynu hamulcowego strzykawką i znowu się podniósł ale nie leci tym odpowietrzeniem bo nie wiem czy tak powinno być a jutro mam jechać prawie 700km a żeby się nie okazało że na trasie zabrakło by hamulców.
  2. Rafcio07

Audi concert bose

Witam w sobotę kupiłem nową A4 z nagłośnieniem audi concert bose i jest taki dziwny problem z tym nagłośnieniem mianowicie jak włączę zmieniarkę to przez chwilę wszystko jest ok grają wszystkie głośniki a np jak skręcam lub wpadnę w dołek to nie gra lewa strona cała tylko gra prawa lub odwrotnie a dzisiaj zauważyłem że jest podobna sytuacja na samym radiu grała normalnie lewa strona a z prawej szedł taki pisk dość dziwny dźwięk i nie wiem jak to naprawić czy wysiada wzmacniacz. A bym był zapomniał czy w razie czego wzmacniacz + zmieniarka pasowała by do A4 z audi A6 c5 bo w razie czego kolega ma z rozbitka. A i jeszcze jedno czy jak bym wyją zmieniarkę czy trzeba je kodować bo nie mam klucza do radia.
  3. Rafcio07

Głośniki tył

Witam mam pytanko padł mi głośnik woofer 6.5, 2 OHM bose w tylnej półce on ma 16cm i nie mogę znaleźć takiego podobnego głośnika na allegro i teraz tak jaki głośnik pasował by na tylną półkę oczywiście z modelu audi tylko z systemem bose.