papcio

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia papcio

Reputacja

1. papcio

felgi a4 b7 prosze o rade

drodzy klubowicze jestem laikiem w tej kwestii, kupilem felgi 18 byly lekko krzywe dalem do prostowania ( 160 zl sztuka ) koles mowil ze sa juz git malina. pozniej wymalowalem, dzis to zalozylem nowki opony wulkaniztor zalozyl cale sznurki odwaznikow az widac to ochydnie na feldze. stad pytanie czy to jest normalne po prostoeaniu ze tak ma byc bo moim zdaniem po prostownaiu to ok dwa odwazniki a nie caly sznur. PROSZE O PORADE kolegow klubowiczow czy to normalne czy te felgi jechac i rzucic mu i zrobic awanture ??
  2. witam. Mam pytanie jakie rozmiar opon zalozyc do audi a4 b7 zaw. s line, felga 18? chodzi o normalnie użytkowanie zeby nic nie obcieralo i zeby nie bylo baardzo twardo